Jump to content

dugo bolovanje


zastupnik

Preporučene objave

poštovani!

molim da mi upućeni daju savjet što napraviti u dolje navedenom slučaju:

 

na bolovanju sam od 22.07.2010. dakle nekih 3i pol mjeseca.

na zadnjem produženju bolovanja na liječničkom povjerenstvu jedna od članica tog povjerenstva dala mi je dobar savjet,a to je: s obzirom na dugo bolovanje imam pravo na naknadu u iznosu od 3000 kuna koje mi treba isplatiti firma u kojoj radim.Nakon toga ja odmah odem u firmu i to im kažem,a oni će meni da nema govora o tome,da tko mi je to rekao...Uglavnom po njima(firmi)ništa od toga.

Zanima me dali imam pravo na tu naknadu i po kojem aktu?

Firma je DD i dosta dobro stoji.

 

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima i savjetima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Evo ovako, tema mi odgovara tako da cu postavit par pitanja koja me zanimaju. Moja mater je otprilike prije 3 i pol godine slomila kuk, u firmi, ozljeda na radu. otisla je na operaciju tako da je jedan period bila na bolovanju, otprilike god dana. Nakon toga se opet vratila radit u firmu tako da je prekinila bolovanje. međutim nakon 3 mjeseca rada je morala opet na operaciju (trebala je vadit pločice i vijke koji su joj stavljeni na prvoj operaciji), poslije toga je opet otisla na bolovanje na kojem je jos, znaci otprilike 2 god i 3 mjeseca. Firma se ugasila, dok je ona bila na bolovanju.... Komisija joj je rekla da se ne moze dobiti invalidska mirovina zbog kuka, pa mene zanima DALI POSTOJI ODREĐENI PERIOD KOLIKO TREBAS BITI NA BOLOVANJU DA BI AUTOMATSKI DOBIO MIROVINU???. Ona ce sad trebat opet na operaciju staviti plasticni kuk pa da znam jeli bolje tu operaciju oduziti sto vise.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija