Jump to content

Europski sud za ljudska prava


yanni

Preporučene objave

Zanima me da li mogu podnijeti zahtjev Europskom sudu za ljudska prava i prije donošenja konačne odluke u sporu?? Imam postupak koji se vodi od 1997.godine i do danas nije završen- a sumnjam da će uskoro i biti!! Da li se zahtjev podnosi isključivo unutar razdoblja od 6 mjeseci od dana donošenja konačne odluke, ili ga mogu podnijeti i prije okončanja spora??

Unaprijed zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To sam već riješila i dobila odštetu / zanemarivu ali eto... :neznam: pa me zanima što dalje. Postupak još uvijek nije riješen i ne znam da li trebam čekati do kraja pa tek onda za EU? Mislim, kojom brzinom ide, ništa neće biti gotovo još godinama. I zanima me još nešto- zahtjev za suđenje u razumnom roku je sredstvo "umjesto" Ustavne tužbe zbog povr. ustav.prava na donošenje sud. odluke u razumnom roku, ili imam potpuno krivo?? Da li možda prije EU suda trebam podnijeti i tu tužbu? Puno hvala na odgovoru!! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija