Jump to content

Pomoćnik zapovjednika bojne za IPD


IvoZivko

Preporučene objave

Koliko je meni poznato,ukoliko nemaš čin onda ti se mirovina ne može obračunavati po činu več po ustrojbenom mjestu.

Samo što ustrojbeno mjesto "pomočnik zapovjednika bojne" ne postoji u čl. 20 ZOPHBDR. Postoji samo ustrojbeno mjesto "zamjenik zapovjednika bojne", koje je po vrijednosnim bodovima jednako činu Bojnika.

E sad, da li će tebe prevesti na ustrojbeno mjesto zamjenika (koje u biti i jest više od pomočnika) ili na niže, ostaje da se vidi.

Al' u duhu štednje i kresanja svega čisto sumnjam.

U svakom slučaju sretno. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tako je uzima se ono što je povoljnije ali danas u ništa nemoš biti siguran po formaciji bojne postoje tri pomočnika a to su za pd,obavještajni posl.i poslovi popune predviđen ćin za tu dužnost je satnik-bojnik e tu se sad može svašta odigrati ako po zakonu o hb to mjesto ne postoji a tebi u uvjerenju piše pom.zapovjednika neznam kako se onda postupa možda netko od forumaša znade više

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stubi je napisao:

tako je uzima se ono što je povoljnije ali danas u ništa nemoš biti siguran po formaciji bojne postoje tri pomočnika a to su za pd,obavještajni posl.i poslovi popune predviđen ćin za tu dužnost je satnik-bojnik e tu se sad može svašta odigrati ako po zakonu o hb to mjesto ne postoji a tebi u uvjerenju piše pom.zapovjednika neznam kako se onda postupa možda netko od forumaša znade više

 

 

Kolegi su ovako riješili,dali su mu po činu poručnika.Žalio se odbili ga.Bio je pomoćnik zap bojne za obavj. rad.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pretorian43 je napisao:

Koliko je meni poznato,ukoliko nemaš čin onda ti se mirovina ne može obračunavati po činu več po ustrojbenom mjestu.

Samo što ustrojbeno mjesto "pomočnik zapovjednika bojne" ne postoji u čl. 20 ZOPHBDR. Postoji samo ustrojbeno mjesto "zamjenik zapovjednika bojne", koje je po vrijednosnim bodovima jednako činu Bojnika.

E sad, da li će tebe prevesti na ustrojbeno mjesto zamjenika (koje u biti i jest više od pomočnika) ili na niže, ostaje da se vidi.

Al' u duhu štednje i kresanja svega čisto sumnjam.

U svakom slučaju sretno. :palac:

 

 

kad sam išao u mirovinu HRVI imao sam čin desetnika a ustrojbeno mjesto narednika i mirovina mi je obračunata po ustrojbenom mjestu narednika

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija