Jump to content

kleveta i rad za opće dobro


paulica

Preporučene objave

kleveta i rad za opće dobro

Godinama, ma otkad znam za sebe trpim AGRESIJU poremećenog,alkoholiziranog,k tome psihičkog bolesnika!koji je oduvijek maltretirao vlastitu obitelj,ali i čitavo susjedstvo,ali nitko mu nije mogao ni htio ništa jer je imao velike veze po sudovima,a tek u MUPU,gdje su mu zet,kćer,sin na visokim položajima...Po prvi put lani usudila sam se otići u mup i iznijeti svoja saznanja,dokaze i sumnje u zataškavanja i podmitanja od strane mupa koje smo doživljavali,dok je taj nasilnik kršio UVJETNU SLOBODU po treći puta,bez posljedica,a meni su kolege njegove djece mupovaca i njihovi prijatelji,kumovi po mupu podmitali zapisnike u kojima recimo-ODBIJAM!PODNIJETI KAZNENU PRIJAVU PROTIV A.B.-oca čestitih mupovaca.Po mom odlasku IZ MUPA ti isti mupovci"djeca" me priv.tužbom tuže-ZA KLEVETU! a na sud stiže odgovor meni i sudu njihovog tadašnjeg nadređenog kako je ipak moja predstavka-NEUTEMELJENA!i ja bivam osuđena,što mi je neki dan i potvrđeno sa županijskog.Međutim poslije tog mog za mene kobnog odlaska i predstavke u mupu,uključuju se mediji,prima me NOVI NAČELNIK,shvaća me!smjenjuje onog koji je napisao da je moja predstavka bila neutemeljena,razbija donekle taj obiteljski lobi,oduzima im neke povlastice...OTAC NASILNIK odlazi u ZATVOR!ali ipak ja moram platiti kaznu za klevetu mupovaca!pet tisuća moram hitno dati njihovoj odvjetnici a još šest tisuća uplatiti u drž.proračun,ali tih šest tisuća mogu odraditi za opće dobro!dakle pet tisuća moram platiti,iako nemam nikakva primanja niti išta na sebi!a šest planiram negdje odraditi,mada čujem da taj zakon i nije baš saživio,ali ako je hoću i moram.NJIHOV OTAC iako nekoć i njihov vlastiti zlostavljač je sad konačno iza rešetaka a oni-mupovci,meni SU ITAKO obećali osvetu,ukoliko to uradim...i ako je to ono što me sljeduje,ispaštaću i to, iako mi je sam bog svjedok,da nisam kriva i da sam samo pokušala zaštititi svoju djecu od agresije poremećenog čovjeka,koja me je čitav život pratila,a četrdeset i tri su mi godine...život sam podredila ovoj borbi,ne samo protiv njega već i protiv moćnika u visokim državnim institucijama...i još nešto sve sam to odradila pravno neuka,bez odvjetnika.Sama protiv-vjetrenjača...tonula sam i plivala,i sad se održavam iako me ova nepravedna kazna jako boli...jer u cijeloj priči,nevina sam a i žrtva...a moram još i dalje plaćati-njihove OSVETE!UMJESTO DA SU MI zahvalni što će im vlastita majka po prvi puta proživjeti devet mjeseci života bez prebijanja...i što se onda čuditi,kad nikad nisu ni pokušali svoju majku zaštititi,njega prijaviti...zna se o kakvim likovima je rječ.ali nažalost ONI SU ZAKON,ONI NOSE ČASNE PLAVE UNIFORME...MOLIM VAS UKOLIKO MI TKO IMA ŠTO REĆI U VEZI OVOG NEKA SE JAVI,a pogotovo pravno učeni ljudi,jer ja moram svoju kaznu već sljedećih dana platiti...dali sam ju zaista zaslužila,zar poslije svega...zar su pravo i pravda zbilja dva različita pojma?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala vam...ja znam da su u mojoj priči emocije suviše isprepletene sa činjenicama,pa nije čudno da ih vi ni ne uočavate...a uostalom i sam sud se mora rukovoditi činjenicama...dakle JA sam po presudi počinila kaz,djelo-klevete.kažnjivo po članku 200.st 1 kazn.zakona dakle...

z.p. KRIVA JE...ŠTO JE 26.6...PODNIJELA PREDSTAVKU PP KARLOVAC protiv priv,tuž.M.G.i D.B.policijskih djelatnika te postaje,neistinito tvrdeći da da priv,tužit.koriste svoj položaj radno mjesto u policiji kako bi zaštitili svog ocaA.B.,te da po susjedstvu traže svjedoke i nagovaraju ih da svjedoče na sudovima u korist njihova oca,te da potencijalnim svjedocima obećavaju usluge koje im mogu učiniti kao pol.djelatnici,te da im i prijete oduzimanjem vozačkih dozvola,dok svog oca ŠTITE i na način da mu svojim pol.u policiji omogućuju da bez posljedica upravlja motornim vozilom i pod utjecajem alkohola i lijekova,iako mu je upravo kćer-vođa sektora za sigurnost cestovnog prometa!otac liječen na psihijatriji,nekoliko dijagnoza...

----I tako nije mi išla u prilog čak ni činjenica da je tek po mojoj dojavi njihov otac psihijatrski slučaj,zaista pronađen da upravlja motornim vozilom pod utjecajem ALKOHOLA i lijekova,te da je po mojoj a ne njihovoj dojavi upućen i na izvanredni liječnički pregled,a baš ta njegova djeca moji tuženici tih dana se potpisuju u dnu njegovog psihijatrskog nalaza-kao skrbnici,dakle niti po savjesti niti po dužnosti službenoj NISU postupili,nije mi pomoglo ni nevjerodostojno svjedočenje SINA kao pokušaj da zaštiti svog oca na sudu,i tada policajca...a još manje su mi pomogli od njihove strane vrbovani svjedoci(bračni par),koje sam BAŠ JA pozvala jer su meni u svojoj kući obećali istinu,ali koji su u sudnici ustrašeni prisustvom i moći to dvoje "časnih" policajaca demantirali sebe i iskazali kako ih moji tuženici nikad nisu tražili da svjedoče u korist njihova oca! protiv koga se vode mnogi postupci,ne samo s moje strane,te koji je i u to vrijeme već po treći puta kršio-svoju uvjetnu slobodu.Nisu mi pomogli niti priloženi a podmetnuti zapisnici od njihovih kolega mupovaca,poput one.gdje ja ODBIJAM podnijeti kaznenu prijavu protiv A.B. I tako dosta toga se posložilo protiv mene,kako i što neznam...pokušala sam se sama obraniti bez odvjetnika i ići samo istinom,ali ovaj put me je poklopilo,a sve što sam rekla istina je...ali tko će mi vjerovati,kad već sud prvostupanjski ni drugostupanjski nije...Uglavnom otac od mojih tuženika je u konačno u zatvoru,a ja moram ZATO I PLATITI NJEGOVOJ DJECI,jer sam upravo ja predložila opoziv UVJETA putem ODO,KAD JE TAJ UVJET KRŠEN već treći puta i to uvijek za istorodno kazneno djelo...NADAM SE DA STE ME BAREM donekle uspjeli pratiti,što stvarno i nije lako...a što se tiče pomoći,hvala vam kao da jeste! ali ja za dva dana moram njihovoj odvjetnici poslati 5 tisuća kn. a u državni proračun uplatiti još 6 tisuća kuna ali u roku od šest mjeseci,ili kaznu odraditi za opće dobro...što ću i učiniti,jer prihoda nemam a i ovih pet tisuća će mi itekako faliti...prebivalište mi je u ZADARSKOJ županiji pa pokušavam doznati gdje će me slati za taj rad za opće dobro,pa jedino ako imate kakva saznanja O TOME DOBROTVORNOM RADU!recite mi VI ILI BILO TKO DRUGI... mišljenje u vezi svega skupa ću cijeniti,bez obzira kakvo bilo,jer ipak sam pravomoćno osuđena...a dali sam kriva!tko me to pita...ZDENKA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

paulica je napisao:

hvala vam...ja znam da su u mojoj priči emocije suviše isprepletene sa činjenicama,pa nije čudno da ih vi ni ne uočavate...a uostalom i sam sud se mora rukovoditi činjenicama...dakle JA sam po presudi počinila kaz,djelo-klevete.kažnjivo po članku 200.st 1 kazn.zakona dakle...

z.p. KRIVA JE...ŠTO JE 26.6...PODNIJELA PREDSTAVKU PP K. protiv priv,tuž.M.G.i D.B.policijskih djelatnika te postaje,neistinito tvrdeći da da priv,tužit.koriste svoj položaj radno mjesto u policiji kako bi zaštitili svog ocaA.B.,te da po susjedstvu traže svjedoke i nagovaraju ih da svjedoče na sudovima u korist njihova oca,te da potencijalnim svjedocima obećavaju usluge koje im mogu učiniti kao pol.djelatnici,te da im i prijete oduzimanjem vozačkih dozvola,dok svog oca ŠTITE i na način da mu svojim pol.u policiji omogućuju da bez posljedica upravlja motornim vozilom i pod utjecajem alkohola i lijekova,iako mu je upravo kćer-vođa sektora za sigurnost cestovnog prometa!otac liječen na psihijatriji,nekoliko dijagnoza...

----I tako nije mi išla u prilog čak ni činjenica da je tek po mojoj dojavi njihov otac psihijatrski slučaj,zaista pronađen da upravlja motornim vozilom pod utjecajem ALKOHOLA i lijekova,te da je po mojoj a ne njihovoj dojavi upućen i na izvanredni liječnički pregled,a baš ta njegova djeca moji tuženici tih dana se potpisuju u dnu njegovog psihijatrskog nalaza-kao skrbnici,dakle niti po savjesti niti po dužnosti službenoj NISU postupili,nije mi pomoglo ni nevjerodostojno svjedočenje SINA kao pokušaj da zaštiti svog oca na sudu,i tada policajca...a još manje su mi pomogli od njihove strane vrbovani svjedoci(bračni par),koje sam BAŠ JA pozvala jer su meni u svojoj kući obećali istinu,ali koji su u sudnici ustrašeni prisustvom i moći to dvoje "časnih" policajaca demantirali sebe i iskazali kako ih moji tuženici nikad nisu tražili da svjedoče u korist njihova oca! protiv koga se vode mnogi postupci,ne samo s moje strane,te koji je i u to vrijeme već po treći puta kršio-svoju uvjetnu slobodu.Nisu mi pomogli niti priloženi a podmetnuti zapisnici od njihovih kolega mupovaca,poput one.gdje ja ODBIJAM podnijeti kaznenu prijavu protiv A.B. I tako dosta toga se posložilo protiv mene,kako i što neznam...pokušala sam se sama obraniti bez odvjetnika i ići samo istinom,ali ovaj put me je poklopilo,a sve što sam rekla istina je...ali tko će mi vjerovati,kad već sud prvostupanjski ni drugostupanjski nije...Uglavnom otac od mojih tuženika je u konačno u zatvoru,a ja moram ZATO I PLATITI NJEGOVOJ DJECI,jer sam upravo ja predložila opoziv UVJETA putem ODO,KAD JE TAJ UVJET KRŠEN već treći puta i to uvijek za istorodno kazneno djelo...NADAM SE DA STE ME BAREM donekle uspjeli pratiti,što stvarno i nije lako...a što se tiče pomoći,hvala vam kao da jeste! ali ja za dva dana moram njihovoj odvjetnici poslati 5 tisuća kn. a u državni proračun uplatiti još 6 tisuća kuna ali u roku od šest mjeseci,ili kaznu odraditi za opće dobro...što ću i učiniti,jer prihoda nemam a i ovih pet tisuća će mi itekako faliti...prebivalište mi je u ZADARSKOJ županiji pa pokušavam doznati gdje će me slati za taj rad za opće dobro,pa jedino ako imate kakva saznanja O TOME DOBROTVORNOM RADU!recite mi VI ILI BILO TKO DRUGI... mišljenje u vezi svega skupa ću cijeniti,bez obzira kakvo bilo,jer ipak sam pravomoćno osuđena...a dali sam kriva!tko me to pita...Z.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nebitan je otac policajca.

 

U tom postupku za klevetu je bilo bitno da li ste Vi pričali da oni zlouporabljuju položaj i da li traže kažnjive ili nemoralne stvari od drugih.

 

Svjedoci očito nisu svjedočili u Vašu korist i proglašeni ste pravomoćno krivom.

 

Nemojte plaćat ništa državi i čekajte da Vas pozovu na dobrotvorni rad. On će biti određen sukladno Vašem zanimanju, odnosno sposobnostima i mogućnostima. Ništa to ne bude strašno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

HVALA VAMA što ste se uopće potrudili pročitati a kamoli još i povezatii...a hvala vam i na ovom što kažete da neće biti strašno...ma kako god bude,moram TIM DOBROTVORNIM RADOM bar pokušati odraditi-pola!jer sutra moram poslati njihovoj odvjetnici tih pet tisuća,pa još sudski paušal...

Ali najviše od svega me boli učinjena mi nepravda,ali BOGA IMA I svi ćemo mi stići pred sudište božje,a ono je ipak pravednije od svih ovozemaljskih...od sudaca pa do krivokletnika...mislim ne zamjeram gotovo ništa sucima jer oni moraju vjerovati asvjedocima,ali kako su se MOJI SVJEDOCI U SUDNICI"PRETVORILI"U NJIHOVE...koji su oduvijek,kao i njihov otac plašili narod svojim vezama i položajima,moglo je tu sudu biti nešto-JASNO!

Ipak i pored svega ja moram biti zadovoljna jer OTAC!IM je u zatvoru...čujem da tamo ima i mogućnost lječenja-psihijatrija,a možda mogu nešto postići i što se tiče njegova alkoholizma...a NJIMA VRLIM MUPOVCIMA veliko je to sad poniženje da sam ja,bez pomoći odvjetnika, USPRKOS svim njihovim vezama- kumstvima,dobrim odvjetnicima njihovog OCA SMJESTILA U ZATVOR!tamo gdje su ga oni sami trebali odavno smjestit,zbog obiteljskog nasilja...ali kako to biva!OBITELJSKO NASILJE u tako finim familijama nastoji se što bolje sakriti...Policajci!kojima otac i dan danas prebija rođenu majku,a oni ju "zaštite"tako da ju prime kod sebe koji dan dok joj modrice prođu...sramotno!pogubno...ali njima na dušu...UGLAVNOM desilo se još nešto pozitivno,na čelo policijske postaje nedavno je došao NOVI NAČELNIK!koji je poduzeo određene korake,koji im je potkresao krila...i stavio ih pod svoje povećalo...a meni nije pokušao niti prodati priču kako mi se godinama NIJE podmitalo,po tom sada njegovu MUPU,jer sam mu pokazala neke dokaze.A u pitanju je suviše intiligentan čovjek da ne bi SVE OTPRVE shvatio,uostalom zbog sličnih stvari je i došao na čelo te policijske uprave!

DAKLE ZAHVALJUJEM VAM NA ODUZETOM VREMENU...i ukoliko mi imate VI ILI BILO TKO što reći,savjetovati,ma i predbaciti...slušam...I zna li netko nešto više o tom radu za opće dobro,gdje ću ga morati odraditi,s obzirom da sam rođena Karlovčanka,pa se sve to odvijalo tamo...ali živim u ZADARSKOJ ŽUPANIJI...pozdrav svima od mene okrivljene!a ipak u neku ruku zadovoljne...jer jedno vrijeme...ma godinama,pa mogu reći od kad znam za sebe pratila me agresija tog POREMEĆENOG ČOVJEKA A SAMO SUSJEDA,od kojeg su i moja djeca već bila dobrano uplašena...Barem sam uspjela kao majka...i poduzela sve da njegova agresija ne obilježi i ŽIVOT MOJE DJECE!jer se nadam da će ga ZATVOR nečem naučiti...ili će BAREM SHVATITI DA TO ŠTO SU mu zet,kćer i sin na položaju u jednoj važnoj državnoj instituciji ne mora značiti...da mu mogu više pomoćći...a VALJDA ĆE T0 SHVATITI I ONI koje sam ja-oklevetala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

MOLIM VAS ODGOVORITE MI..

 

Ogorčena sam sa nepravdom koja me zadesila...

MOJA PRIČA JE ISPRIČANA,OVDJE...TRUDIM SE zaboravljati JU,ali nemoguće,jer ne mogu shvatiti da me progone,oni isti kojima sam kao djeci pružala utočište kadje i njih proganjao taj njihov nasilni otac...i sad kad su odrasli,obukli PLAVE uniforme,ne samo da su to zaboravili nego i dalje blagoslivljaju to nasilje...a meni se SVETE,

jer sam TOG nasilnika smjestila u zatvor!

KAD GA VEĆ ONI NISU HTJELI!

 

Evo POSLALA SAM njihovoj odvjetnici 5.00O.kn!

Ali TEK ME ČEKA UPLATITI U DR.PRORAČUN JOŠ 6.OOO.KN ILI

RAD ZA OPĆE DOBRO...a boli me svaka lipa koja mi je dosad izbijena iz džepa...a i više nemam!

pa ću prihvatiti taj rad...

Možda nisam trebala platiti NIŠTA,jer primanja nemam,

ništa na sebi također.

Čak u trenucima svog očaja pomislim da sam trebala sve ostaviti neplaćeno i otići U ZATVOR...NJIH pustiti da likuju do kraja,te se samo nadati da će ih stići KAZNA BOŽJA,kad je mene već stigla ovako nepravedna...

 

 

1.MOŽETE LI MI REĆI KAKO I GDJE ĆE SE ODVIJATI TAJ

RAD ZA OPĆE DOBRO pošto sam osuđena u Karlovcu ali živim

u Zadarskoj županiji i kada?

 

2.JOŠ NEŠTO-SAD MI NEKI KAŽU DA SAM TREBALA SVE TO GONITI U ZASTARU,I DA JE ROK ZASTARE za- KLEVETU- DVIJE GODINE,

A NEKI KAŽU TRI, NEKI ČETIRI...

RECITE MI PRKLINJEM VAS ŠTO JE OD TOGA ISTINA?

 

MOLIM VAS! SAMO MI ODGOVORITE JOŠ NA OVA DVA PITANJA...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija