Jump to content

naletio na srnu,nema znaka za divljac


elstupido

Preporučene objave

naletio sam na srnu.isao 60km na sat.dopusteno je 80.nije bilo znaka za opasnost od prelaska divljaci.lovocuvar je rekao da su ga oni postavili ali su ga skinuli djelatnici koji odrzavaju cestu i tamo postavili neki drugi znak.lovacko drustvo je osigurano.pa me zanima dali ce mi osiguranje radit probleme kod naplate stete.i dali postoji jos koj nacin da si nadoknadim stetu.hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

ODGOVORNO JE LOVAČKO DRUŠTVO JER JE DIVLJAČ NA CESTI OPASNA STVAR TUŽITI LOVAČKO DRUŠTVO I NA NJIMA JE DOKAZIVANJE DA NISU ODGOVORNI JER SE RADI O OBJEKTIVNOJ ODGOVORNOSTI ZA ŠTETU ONI MORAJU DOKAZATI DA NEMA UZROČNE VEZE ODNOSNO DA STE VI ILI NEKO TREĆI ODGOVORNI ZA ŠTETU KAKO OSIGURATELJ ODGOVARA SLIDARNO SA OSIGURANIKOM MOŽETE TUŽITI I OSIGURATELJA AKO GA IMAJU ALI NE MORATE SVAKI SOLIDARNI DUŽNIK

ODGOVARA U CIJELOSTI ZA DUG OŠTEĆENIKU ONI KASNIJE NEKA RJEŠAVAJU MEĐUSOBNE ODNOSE U REGRESNOJ PARNICI MORATE DOKAZATI ŠTETU DA JE NASTALA U SVEZI S OPASNOM STVARI ZAPISNIK POLICIJE A DIVLJAČ JE PO MNOGOBROJNIM ODLUKAMA VRHOVNOG I USTAVNOG SUDA OPASNA STVAR NA CESTI-PROMETNICI

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

problematika i odgovornost za štetu nastalu od divljači izvrsno je objašnjena u radu odvj. Damira Jelušića na linku ispod

http://www.google.hr/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-GB%3Aofficial&channel=s&hl=hr&source=hp&q=odgovornost+za+%C5%A1tetu+koju+po%C4%8Dini+divlja%C4%8D&meta=&btnG=Google+pretra%C5%BEivanje

Pročitajte!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija