Jump to content

pravomocnost ovrhe biljeznika


Lixi

Preporučene objave

Poštovani,

 

Zanima me kako je bilježnik mogao donijeti rješenje pred ovrhu za potrebe placanja mog duga vipnetu, ako nisu imali dostavnice o primitku?

 

I sto mogu uciniti po tome, ako biljeznici moraju funkcionirai kao sudovi?

 

Naime, pocela sam placati dug vipu u ratama ( a smatram da su oni pogrijesili jer me nisu obavjestili o prekidu trajnog naloga, i to dva puta, niti sam ikada primila njihov odgovor na prigovore vezane za njihovu naplatu).

 

Pocela sam placati dug kada mi je kuverta o pravomocnosti dosla na posao, tj. prosli posao, te sam ju dobila cisto jer je šef imao moj kontakt.

 

Voljna sam ispostovati dug vipnetu, cisto da se rijesim tih lopova, ali nemam potrebu platit biljeznika preko 800kn, a racun za mobitel je bio oko 700njak kn- sve skupa vise nego duplo). Pogotovo ako nije bilo po zakonu.

 

Ako mi predlozite tuzbu, ne bi voljela da ispadne da jos moram podmirivati i troskove suda.

 

Unaprijed zahvalana, i sve najbolje;)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nemoežeš dobiti kuvertu sa pravomočnosti .

možeš dobiti obavjest da je rješenje za ovrhu postalo pravomoćna

rješenje javnog bilježnika je postalo pravomoćno ako se 8 dana nalazi na oglasnij ploći suda.

na oglasnoj ploči završi zbog odbijanja primitka rješenja ili zbog nemogućnosti da se idto uruči.

rješenje za ovrhu u zakonskom roku od 8 dana nije uložena žalba na .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija