Jump to content

uvoz sjemenja


bojann

Preporučene objave

A eo citajuci to,svatia san da dobivate nekakav certifikat al od te njihove tvrtke. Neznan koliko to znaci ljudima na carini. :kavica:

U svakom slucaju preporucam da ne narucujete dok se ne uvjerite jer netreba van prijava za prekrsaj nekog zakona za kojeg neznate da postoji ^^

Posljite toj tvrtki e-mail, provjerite taj certifikat i pitajte jeli bilo kakvih problema sa naruciteljima iz europe.

drugo rjesenje je manja kolicina sjemenki (dovoljno mala da carina nece ni pregledavati) :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala evo kopije maila -njihov odgovor meni

 

 

Thank you for asking about our blueberry seeds for sale. I would suggest that you purchase an ounce of blueberry seed from us. One ounce is equal to about 59,000 seeds. The cost is exactly $85.00. You may watch two of our videos on growing blueberry seeds and order at our web site http://www.angelfire.com/biz/kyblueberry/Seeds.html

 

Thank you,

 

Larry

Bluegrass Blueberries

Larry & Jenny Martin

8080 Subtle Road

Edmonton, Kentucky 42129

phone: 270-432-5836

email: a61853@scrtc.com

web: www.bluegrassblueberries.com

 

Pitao sam to što mi vi govorite ali dobio sam samo ovaj šturi odgovor.Netko je to vjerojatno uvozio več u hrvatsku ili eu ,ali ne uspjevam nači tko,a i njih sam pitao kakva iskustva imaju.Čini mi se da ču ipak naručiti manju količinu sa više uplata.Ako tko što sazna oko toga neka piše..Ja sam čitao zakone..i čini mi se sve strogo..ja sam fizička osoba..a koristit ču za OPG. Tada se tu još komplicira.meni je samo bitno da dobijem sjeme bez zavrzlama.za 10.dana ču naručiti .čekam deviznu karticu sa onim kodovima za paypal.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Evo da zaključim,naime jučer sam dobio pošiljku sjemena 3.paketiča,3000.sjemenki,kao makovo zrno,samo sa uputom za sadnju-nema nikakvih certifikata.stiglo za 6.dana od naruđbe.

Primjetio sam da je pošiljka otvarana,vjerojatno carina.platio nisam ništa.vidim markica 0.98$ eto to je sva poštarina.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija