Jump to content

doznake


ameba2

Preporučene objave

radim u 3 smjene,,,i pred božić sam ostala na bolovanju,a obzirom da radim u smjenama donijela sam doznaku zaključno s nedjeljom što je u ovom slučaju bio i državni blagdan,,tako da sam na bolovanju bila od 22.-26.12.2010. po rasporedu rada i subota i nedjelja su mi bili radni dani,,,ali pošto neradni dani ne ulaze u mjesečni fond sati ja sada imam manjak sati iako sam doznaku uredno donijela za te dane. pa se pitam čemu uopće doznaka za nas koji radimo i u neradne dane ako poslije ostajemo u manjku sa satima,jer nam se to ne priznaje??????????

ili možda me neko ovdje obraduje i kaže mi kako imam krivo???!!!!!!!!!!!

p.s. sada moram odrađivati onaj manjak sati : :tuzan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako su vam po rasporedu ta subota i nedjelja biia radni, a vi ste bili na bolovanju, za što ste uredno donijeli doznake, nemate nikakav manjak sati.

Za te dane imate pokriće u doznakama. I za te dane imate pravo na naknadu plaće.

Ne razumijem kako Vam blagdani ne ulaze u fond sati ako ste na te dane trebali raditi.

Znači ako radite ok, a ako donesete doznaku koja pokriva te dane imate manjak sati???

 

Napišite poslodavcu zahtjev za zaštitu prava.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija