Jump to content

Hitno!!!


yoyoyo

Preporučene objave

LIjep pozdrav na početku.

Zamolio Bih Vas za pomoć u vezi ovog slučaja.

 

Ovako: imam slucaj gdje sam okrivljen za provalu u benzinsku postaju po stavku 217.1 i 216. 1. i 2.

materijalna steta je 23000 kuna a odvjetnistvo trazi kaznu od 9 mj zatvora iako mi je to jedino djelo kao punoljetna osoba te vrste (uz to imam dvije tuce) - to je rješen i završen slučaj.

Ja sam se na prvom rocistu uredno pojavio, ali na to prvo rociste nije dosao jedan od okrivljenika (ukupno nas je 4), a za iduca rocista(ukupno 2) nisam podizao poziv jer nisam bio na prijavljenom mjestu prebivališta u Hrvatskoj ( selidba; promjena mjesta prebivališta).

 

Na prvom rocistu državno odvjetnistvo nije dalo da se odrzi rasprava bez da budemo svi prisutni, iako je sudac htio.

1. pitanje :

Da li je moguce da bez mene i moje izjave donesu presudu?

 

2. pitanje :

 

što mogu dalje očekivati od slučaja? ( Na prvom rocistu sam bio, ali nismo bili svi i nije održano bilo, a za sljedeća dva nisam primio poziv u ruke zbog selidbe i mjesta boravišta/prebivališta)

 

i 3. pitanje:

Trenutno pregovoram posao u inozemstvu i da li se trebam bojati da ce me docekat tjeralica na granici posto sredujem papire za rad u jednoj inozemnoj tvrtci?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svaku promjenu prebivališta/boravišta ste tijekom suđenja dužni prijaviti sudu pred kojim se postupak vodi.

 

Bez Vas postupak nije moguće započeti, osim u posebnim okolnostima koje ne vidim da postoje kod Vas.

 

Ukoliko ne bi mogli doći do Vas (pozivi će se vraćati s naznakom "odselio" ili "nepoznat") moguće da sud raspiše tjeralicu za Vama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svaku promjenu prebivališta/boravišta ste tijekom suđenja dužni prijaviti sudu pred kojim se postupak vodi.

 

Bez Vas postupak nije moguće započeti, osim u posebnim okolnostima koje ne vidim da postoje kod Vas.

 

Ukoliko ne bi mogli doći do Vas (pozivi će se vraćati s naznakom "odselio" ili "nepoznat") moguće da sud raspiše tjeralicu za Vama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija