Jump to content

lista-stambene komisije mobsa


paukovi

Preporučene objave

nisu oni nikad to objavljivali na internetu nego samo na oglasnim plocama u Uredima Drzavne Uprave po mjestima prebivalista , a sto se tice tvoje nestrpljivosti da vidis koji si na listi mogu ti samo jedno reci , nacekat ces se.... ja npr cekam 7 god , i ni slova od njih osim sto se svake godine pomicem za par mjesta

 

 

prosle godine dobijem ponudu da mi se sredi taj kredit al da moram dati 20 posto tom koji ce mi srediti

 

 

nakon toga sam izgubio totalnu vjeru u institucije koje se brinu o braniteljskoj populaciji i gade mi se najbolje receno

 

kad malo razmislim tek sta se desavalo ovih 20 godina i tko je sve dobio stanove i kredite pomalo mi je jasan toliki broj samoubojstava u braniteljskoj populaciji

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dal je izasla nova lista za stambeno zbrinjavanje ?

Ja cekam od 93g.i jos cu se nacekati sigurno.

Toliko cudnih zbrinjavanja je bilo i vjerujem da je dosta bilo i ovih uz proviziju od 20% kao sto rece kolega u postu iznad. 2001.g. su mi maznuli 30 bodova, imao sam drugih problema tada i nisam pratio objavu liste.Poslije su mi vratili tih 30 bodova ali sta vrijedi kad se zakon skroz promijenio i opet je bilo na moju stetu.

I dalje cekam i mislim da ce neki od nas budu prije otisli na onaj svijet nego sto budu rijesili svoje stambeno pitanje !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Dobar dan,iman veliki problem,dijete san poginologa branitelja,ja i mama imamo pravo na stan,čekamo 2004 god,stalno izlazi lista na kojem smo mi,prošle godine došli na listu za stan oni promjenili da imamo pravo na popravak kuće ili kredit,stalno bili na listi za stan,našli su staru ruševinu samo šta ima ime moje mame sad to problem,zoven komisiju svaki dan u zagreb da izađe to vidit i da me vrate na listu za stan,nitko mi se ne javlja,kakvo je to ponašanje gori u ministarstvu,nisu 90 pitali kad je moj tata i dva brat išli u rat,još kamion dali za državu,,mi živimo sa braćom,nevistama i djecom, nas 9 ima u kući,njih ne briga šta je moj otac poginija,,ja više ne znan šta da učinin,mater je izgubila živce stin više...!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

126brigada je napisao:

Dobar dan,iman veliki problem,dijete san poginologa branitelja,ja i mama imamo pravo na stan,čekamo 2004 god,stalno izlazi lista na kojem smo mi,prošle godine došli na listu za stan oni promjenili da imamo pravo na popravak kuće ili kredit,stalno bili na listi za stan,našli su staru ruševinu samo šta ima ime moje mame sad to problem,zoven komisiju svaki dan u zagreb da izađe to vidit i da me vrate na listu za stan,nitko mi se ne javlja,kakvo je to ponašanje gori u ministarstvu,nisu 90 pitali kad je moj tata i dva brat išli u rat,još kamion dali za državu,,mi živimo sa braćom,nevistama i djecom, nas 9 ima u kući,njih ne briga šta je moj otac poginija,,ja više ne znan šta da učinin,mater je izgubila živce stin više...!!

Obrati se u MOBMS pisanim putem posalji im preporuceno sa povratnicom jer su vecina njih tamo gluhi i necuju bas dobro kad razgovars telefonski sa njima

zato ima nekolicina pismenih koji ce morati i znati procitati

tvoju predstavku pa vjerovatno i odgovoriti na istu,a ima nesto i u ovome sto zkova rece..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

dragi moj prijatelju, vjerojatno ćeš čekat još barem 10 godina i ja sam 40 % RVI a petero nas je podstanari, šta bi za mene rekao. Želim tebu, a i sebi da se to što prije rješi. Naša jadra radi nama u cilju, pa je za očekivat da će i nama rješit ovaj problem. Šta sad ! zezam se ali moglo bi tvoje bit brzo ipak si 27 na list. kad si saznao za novu listu. Pozdrav moj kolega

, :-o:-o8-):smijeh::smijeh: :tuzan: :tuzan: :tuzan: :zao::vrti::vrti:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nema linka šta ti je to je kao i objava registra branitelja. Na oglasnu ploču na oglasnu ploču na oglasnu ploču na oglasnu ploču na oglasnu ploču svoje općine, ureda za branitelj. Pa zar smo toliko svi glupi jeb..... mu žarku tavu. :tuzan: :tuzan: :tuzan: :tuzan: :tuzan: :tuzan: :tuzan: :tuzan: :tuzan: :tuzan: :tuzan: :tuzan: :tuzan: :tuzan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija