Jump to content

Agencija za zaštitu okoliša 2011


Chewbacca

Preporučene objave

ja sam se javila, no još nema nikakve obavijesti, prošle godine u 2.mj je bio isto raspisan natječaj, a u 3.mj je bilo testiranje s tim da su telefonskim putem 2-3 dana prije obaviještavali o testiranju, čini mi se da je tada bilo na određeno, a sad je na neodređeno, pa je pitanje jeli natječaj raspisan reda radi ili...?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i ja sam se javila....ako su prošli put obavještavali kandidate 2-3 dana prije testiranja sigurno se nije puno stiglo pročitati od materijala za testiranje, a kamoli naučiti http://www.legalis.hr/uploads/icon_evil.gif

 

gledala sam malo njihovu web starnicu i ne znam gdje bi išta bilo objavljeno o testiranju. jel netko možda nešto zna?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

na njihovoj stranici ni za prošli natječaj nije bilo ništa objavljeno po pitanju literature, a na testiranju je bilo sljedeće: nekoliko pitanja a agenciji (neka su bila na zaokruživanje) npr. koje zakone agencija koristi pri obavljanju djelatnosti, koji je cilj agencije, zatim bilo je pitanje u kojem je trebalo napisati ime radnog mjesta za koje se kandidat prijavio, bilo je testiranje iz engleskog-trebalo je nekoliko rečenica prevesti s hrvatskog na engleski i obrnuto s tim da su rečenice bile vezane za rad agencije, bilo je 10ak pravnih pojmova koje je prebalo prevesti s hrvatskog na engleski, npr: ustav, zakon, zakon o izmjenama i dopunama zakona, poslovnik i još nekoliko termina, zatim bilo je nekoliko pitanja iz ustava npr: što se dogodilo na taj i taj datum, kad je donesen prvi ustav, definicija RH po ustavu i još par pitanja, onda bilo je nekoliko pitanja iz ZOR-a, npr: vrste otkaza (tako nešto), mislim da je bilo nešto i o godišnjim odmorima (ne sjećam se baš najbolje), bilo je par pitanja o sudovima npr: vrste i tipovi sudova (tako nešto), valjda se mislilo na opće i specijalizirane, pa na njihovu podpodjelu, to je sve čega se sjećam

 

sad su tražili nke dokumente koje u prijašnjem natječaju nisu, a to su potvrda o znanju engleskog jezika i kopija radne knjižice (tada se samo na testiranje morala donijeti kopija)

 

ja sam rekla da su telefonski obaviještavali ljude (mene su obavijestili na taj način, možda su nekoga mailom, ne znam) i mene su obavijestili dan prije i rekli su samo da će biti pitanja iz struke

 

testiranje se bilo provodilo u nekolio grupa, a u svakoj grupi je bilo oko 10ak ljudi, ne sjećam se koliko je vremenski trajalo (možda 45min - 1h) i na kraju smo morali ispuniti neku anketu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Još nisam bio na testiranju koje je ovako dvosmisleno. Na trećinu pitanja se moglo odgovoriti ovo ili ono, a ona žena će odlučiti što je dobro a što nije. Kakva su to pitanja bila, primjeri

(ZOR) Suodlučivanje?

(Ustav) Grb, zastava, himna?

Engleski - prevedi: rješenje.

Na ta i slična pitanja kojima nedostaju glagoli, pridjevi itd., može se odgovoriti mnogo različitih stvari, neprecizno skroz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Epikur je napisao:

Još nisam bio na testiranju koje je ovako dvosmisleno. Na trećinu pitanja se moglo odgovoriti ovo ili ono... Kakva su to pitanja bila, primjeri

(ZOR) Suodlučivanje?

(Ustav) Grb, zastava, himna?

 

Ja nisam bila na testiranju, pa jel možeš malo konkretizirati pitanja, jesu li bili ponuđeni odgovori, ili ..? Baš me zanima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija