Jump to content

opći kaos u fini


azron

Preporučene objave

Fina blokira sve račune,uzima porodiljne naknade,socijalne pomoći,dječje doplatke,cijele plaće, čak i iznose veće od samog duga. Banke šalju ljude u finu, fina u banke.Zbog čega se ne drže zakona? Šta fina, kad već ima uvid u sve račune, ne zna šta se to uopće nalazi na tim računima?Zašto ne vide da se to radi npr o dječjem doplatku koji je izuzev svake ovrhe ili da je plaća koja je na računu već opterećena više od zakonski dopuštene 1/3.Ima li njihovoj nesposobnosti kraj?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prijatelju Azron!Ja sam napisao da je to konačna pljačka hrvatskog naroda,u proračunu novca nema a jedino ga mogu namaknut tako da uz blagoslov FINE ili neke druge institucije oduzmu sve ono šta su trebali isplatit sirotinji.Zato su i donijeli taj zakon a gosp. bivši ministar financija se lijepo maknuo i sad uživa debelu saborsku plačicu.Ja mislim da je pola Hrvatske blokirano a što se tiče zakona o nekakvoj 1/3 pod ovrhom a ostalo slobodno,pa oni su i donijeli taj zakon da bi ga mogli kršiti kao i mnoge druge. Lijep pozdrav,za utjehu nisi sam!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

miner je napisao:

Prijatelju Azron!Ja sam napisao da je to konačna pljačka hrvatskog naroda,u proračunu novca nema a jedino ga mogu namaknut tako da uz blagoslov FINE ili neke druge institucije oduzmu sve ono šta su trebali isplatit sirotinji.Zato su i donijeli taj zakon a gosp. bivši ministar financija se lijepo maknuo i sad uživa debelu saborsku plačicu.Ja mislim da je pola Hrvatske blokirano a što se tiče zakona o nekakvoj 1/3 pod ovrhom a ostalo slobodno,pa oni su i donijeli taj zakon da bi ga mogli kršiti kao i mnoge druge. Lijep pozdrav,za utjehu nisi sam!

 

Odmah odite u FINU i otvorti račun izuzet od ovrhe!

 

Na njega će Vam preusmjeriti dječji doplatak, 2/3 primanja... i nitko Vam to ne može oduzeti!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija