Jump to content

ne vracanje kredita


stela89

Preporučene objave

Molim hitan odgovor,pišem preko curinog korisničkog imena..

 

Digao sam kredit u splitskoj banci od 10 000 eura placao sam ga dok sam bio zaposlen dobio sam otkaz zbok krize i smanjenja posla u firmi ,isao sam na burzu i dobio 70% place 3 mj to sam ostaviO banci,kad sam dobio otkaz ostalo mi je duga na kartici visa 6000kn minus na racunu 4300kn kredit jos 9 god,i minus u erste 2000kn,sta ce se dogoditi ako ja sad automobil ford sierru iz 1988god prepisem na svoje ime,hoce li mi ju banka zaplijeniti i hocu li dobiti zabranu otuđenja? a i da li me mogu zbog toga strpat u zatvor,i kolko ce mi smjeti uzimati od place kada se zaposlim? UNAPRIJED HVALA

Alen

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Najbolje odi u sve te banke gdje imaš kredit i reci što se dogodilo i traži distresni program, odnosno ono što oni prema svojim pravilima mogu u tim slučajevima - moratorij na kredit, smanjenje kamate, ... Ukoliko ništa ne pokušaš sa njima, stizat će ti opomene, kamate će rasti i teško ćeš se izvući.

Kada se opet zaposliš, moraju ti ostaviti jedan dio plaće za život.

A auto ti neće uzeti tek tako. Njima ne treba, moraju ga prvo prodati a to nije ni jednostavno a i ne bi dobili novaca koliko on vrijedi. Da smo u Americi, trebao bi brinuti, ovjde ne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija