Jump to content

Možda nisam stao?


anonimno

Preporučene objave

Jučer sam imao situaciju u večernjim satima gdje je policajac stajao između parkiranih vozila na pločniku i čini mi se pokušao me zaustaviti. Nemogu sa sigurnošću reći da me zaustavljao zbog toga jer sam ga uočio tek kad sam već na pola prošao pored njega. Čitao sam raniji post u kojem je opisano da se slični prekršaji strogo sankcioniraju. Zanima me koja su moja prava ukoliko dođe do poziva u policijsku postaju. Vozio sam 40 na sat, nisam bio pod utjecajem alkohola i nisam imao razloga ne stati. Glupo mi se čini da sad zbog gluposti platim ogromne kazne... Molio bih za savjet..

 

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

malo je čudno što nisi stao, a kažeš da si vidio policajca kada si na pola prošao kraj njega - mogao si stati malo dalje, pa se vratiti ili nešto slično. Ovako ti je policajac, ako je vidio registraciju, istu zapisao, pa ćeš kući dobiti obavijest da daš podatke tko je vozio - savjet: daj podatke i brani se na sudu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

koja su moja prava ukoliko dođe do poziva u policijsku postaju.

 

mozes angazirati odvjetnika i nisii duzan nista izjavljivati.

 

Vozio sam 40 na sat, nisam bio pod utjecajem alkohola

 

nitko te zbog toga nece ni teretiti

 

Glupo mi se čini da sad zbog gluposti platim ogromne kazne

 

pa evo onda jedan savjet: drugi put kad ti se "ucini" da te policajac pokusava zaustaviti, a ti stani. pa ako ti se krivo ucinilo izgubit ces 2 sec, a ne 2000 kn. mislim ovi postovi ovdje su sve jedan ljepsi od drugoga, "ucinilo" mu se da ga policajac zaustavlja, ali kako eto nije bio siguran, odlucio je prozujiti pored njega..../

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija