Jump to content

pas lutalica u privatnom dvorištu


bubili1

Preporučene objave

Pozdrav svima, nadam se da će mi netko moći dati savjet što da radim u ovom mom pomalo čudnom slučaju. Pas lutalica kroz ogradu koja nije bila potrgana provukao se u moje dvorište, gdje je došlo do sukoba s moja dva inače miroljubiva psa. U pokušaju da ga otjeram, ugrizao me na lijevoj ruci. Pošto je lutalica odmah sam se javio na hitnu, gdje sam dobio cjepivo i sve ostalo.Tek sad počinju problemi:pošto se sve skupa dogodilo u mom dvorištu, nitko se ne osjeća odgovornim.Taj ugriz donio mi je ukupno 25 dana bolovanja a završio sam i u bolnici zbog antibiotika koji sam morao uzimati.Kad sam se obratio općini i zatražio odštetu, odgovor je glasio: mi s time nemamo ništa, jer se to desilo u tvom dvorištu. Koliko je meni poznato, za pse za koje se ne zna tko im je vlasnik odgovorna je jedinica lokalne uprave(u mom slučaju općina). Da li ja imam pravo na odštetu ili sam stvarno imao peh? Nadam se da sam razumljivo objasnio problem. Zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija