Jump to content

stručno osposobljavanje za rad--pomoć--


regnum

Preporučene objave

znaći nakon srednje škole zaposlim se i skupm 10 mjeseci radnog staža, i nakon toga odlučim upisat faks,završim faks i sad hoću se stručno osposobit za zanimanje koje sam stekao na faksu...e

 

Dali je to mogu, al nekako mi se ćini da nemogu,ovo je totalno debilno za ovakve poput mene..teška diskiminacija..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

regnum je napisao:

znaći nakon srednje škole zaposlim se i skupm 10 mjeseci radnog staža, i nakon toga odlučim upisat faks,završim faks i sad hoću se stručno osposobit za zanimanje koje sam stekao na faksu...e

 

Dali je to mogu, al nekako mi se ćini da nemogu,ovo je totalno debilno za ovakve poput mene..teška diskiminacija..

I? Jel se može ili ne? Ja sam baš u istoj situaciji :-/

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

UVJETI ZA STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE SU: :kavica:

 

-da su nezaposlene osobe prijavljene u evidenciju HZZ sa završenim fakultetom, prvim stupnjem fakulteta ili višom školom, do 29 godina života, bez radnog iskustva ili sa radnim iskustvom do 6 mjeseci

 

- da su nezaposlene osobe prijavljene u evidenciju HZZ sa završenom srednjom školom, do 25 godina života, bez radnog iskustva ili sa radnim iskustvom do 6 mjeseci

 

- da ispunjavaju uvjet tražene stručne spreme za poslove radnog mjesta za koje se stručno osposobljavaju.

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija