Jump to content

zapošljavanje u centru za soc. skrb+pomoć


hrvatin

Preporučene objave

molim hitno da mi netko odgovori , prijavila sam se na natječaj u czzs za radno mjesto likvidatora, imam potrebnu školu i traženu spremu , ali naravno primi se ženska koja je prekvalifikacijom završila ekonomsku školu ,a radno iskustvo je prikazala samo preslikom r.knjižice koji ne potvrđuje da ima potreban staž likvidatora, nadalje moja obiteljska situacija je daleko složenija imam petero djece i ja i suprug -svi smo nezaposleni/nas petero smo punoljetni,ali bez posla/ , dok izabrana osoba ne spominje u svom životopisu svoju situaciju niti naslov piše u odluci o izboru ništa više nego: ime kandidata ,koju spremu ima , o stažu ništa niti razlog zašto je izabrana.po uputi o pravnom lijeku žalila sam se upravnom vijeću kakve su mi šanse i kome se još mogu obratiti . molim za hitan odgovor, totalno sam revoltirana jer sam ekonomsku školu završila daleke1985. imam oko 10 g. staža i napisala miljun molbi ispred mene su konobari , frizeri i političke veze !! helllpppp! :smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija