Jump to content

poglavarstvo Vinkovci


ppravnik

Preporučene objave

Ej bok,

 

evo ja sam se prijavila za to radno mjesto. Sve u vezi literature i testiranja objavljeno je u petak na internetskoj stranici www.vinkovci.hr (skroz desno). Testiranje je u četvrtak i ima dosta literature, tako da uopće ne znam kako bi moglo izgledati takvo testiranje,a pogotovo kada su nam dali tako malo vremena za pripremu.

 

Što bi neki rekli, vjerojatno već netko sjedi na tom radnom mjestu...samo ja ne želim u to vjerovati!

 

Sretno :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Danijela86 je napisao:

Ne znam, ali sam saznala da će npr šaravanja dobiti posao za ekonomsku struku, pa eto, vidjet ćete...niti ne spominji akte ni zakone, kakve to ima veze, kada se zna tko će dobiti posao? ja sam se prijavila i nisu me zvali na testiranje...užas..

 

 

Dakle ovako, nikoga nisu zvali na testiranje, već je poziv za testiranje bio objavljen na internetskoj stranici grada Vinkovaca. Nisi dobro pročitala cijeli natječaj u kojem je na kraju stajalo da će kandidati biti objaviješteni o testiranju i daljnjoj proceduri putem internetske stranice grada Vinkovaca, dakle na www.vinkovci.hr.

 

A što se tiče ovoga da su radna mjesta namještena, nadam se da nisu, jer na testiranju je bilo jako malo ljudi...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dakle, ovako, pozive su ljudi dobili na kućnu adresu, a odbijenice prvo na mobitel dan prije testiranja, a same pismene odbijenice dan poslije testiranja. Znam, jer sam ja ta koja je dobila odbijenicu, a kolegica koja je bila na testiranju je dobila poziv na testiranje poštom 2 dana prije samog testiranja..konkretno za pravnike, za odjel za gospodarstvo, je bilo prijavljeno 36 ljudi i samo 6 ljudi je zadovoljilo kriterije za samo testiranje, iako su svi dipl. i mag.iur..eto toliko..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija