Jump to content

jamac za kredit


maja215

Preporučene objave

svekar mi je bio jamac za kredit i otplatio ga..imam saznanje da je zena kojoj je bio jamac za kredit svu imovinu prepisala na svoju djecu tj.ona nista ne posjeduje i nije u hrvatskoj (ne moze joj se uci u trag,ne zna nitko gdje je,premda ja mislim da u njemackoj radi na crno,bez prijave)....on nema nikakve papire,nista u vezi tog kredita...to je bilo prije jedno 6,7 godina....mozete li mi reci sto da radim,gdje da se obratim da dobijem neku dokumentaciju u vezi tog kredita i da li mi se isplati tuziti....po mojoj osobnoj procjeni kako sam racunala buduci da nemam nikakve dokumente u vezi toga mislim da se radi o nekih 20 000 eura...i u to vrijeme je i on otplacivao svoj kredit koji je od tada obustavljen i nije isao na naplatu a taj za koji je bio jamac se naplacivao i zbog toga je on sada na crnoj listi jer navodno nije otplatio taj svoj kredit ( nije mi jasno kako se mogao naplacivati kredit za koji je bio jamac prije vlastitog kredita????) unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija