Jump to content

zahtjev za povećanje postotka invalidnosti


zplecko

Preporučene objave

Molim pomoć,odgovor.U mirovini sam 40 vojno 60 civilno od 04.11 2009.god.Hrvi 20% po ptspi-u,nije trajno.Drugostupanjska potvrdila po drugi put,a vrijedi do 03 mj.2012 god.Neprekidno se i dalje lijećim po ptspi-u.Dali bi mogao podnjeti zahtjev za pogoršanje bolesti,što mi je sve potrebno od papira,te dali postoji opasnost da bi mi smanjili omjer vojno-civilni.Imam li šanse za povećanje omjera. Braniteljski pozdrav te hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zplecko je napisao:

Molim pomoć,odgovor.U mirovini sam 40 vojno 60 civilno od 04.11 2009.god.Hrvi 20% po ptspi-u,nije trajno.Drugostupanjska potvrdila po drugi put,a vrijedi do 03 mj.2012 god.Neprekidno se i dalje lijećim po ptspi-u.Dali bi mogao podnjeti zahtjev za pogoršanje bolesti,što mi je sve potrebno od papira,te dali postoji opasnost da bi mi smanjili omjer vojno-civilni.Imam li šanse za povećanje omjera. Braniteljski pozdrav te hvala.

 

možeš.

Otiđi do svog doktora OP i s njim vidi neka ti ispuni obrazac IN-1 i neka ti ovjeri razliku medicinske dokumentacije od prošlog vještačenja kod vještaka hzmo-a i to sve skupa predaj u uruđbeni u područnu službu hzmo-a ili im pošalji poštom s povratnicom i čekaj poziv za vještačenje kod vještaka u područnoj službi hzmo-a.

 

Šta če vještak odlučiti to su sada samo nagađanja i nepotrebno je pisati o tome, tj. imaš li ili nemš šanse za povečanjem omjera, to češ znati nakon vještačenja na kojemu češ nazočiti osobno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija