Jump to content

Molim pomoč


ofit

Preporučene objave

Pozdrav svim braniteljima.Molio bih da mi netko odgovori na moje pitanje. U mirovini sam od 9.mj.2009.60/40 profesionalna, Hrvi 20%do 30.06 2011 drugi puta,dali mogu tražiti ponovno vještačenje radi pogoršanja bolesti i koja je procedura i dali ima kakve veze to što mi je Hrvi do 30.06. Unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ofit je napisao:

Pozdrav svim braniteljima.Molio bih da mi netko odgovori na moje pitanje. U mirovini sam od 9.mj.2009.60/40 profesionalna, Hrvi 20%do 30.06 2011 drugi puta,dali mogu tražiti ponovno vještačenje radi pogoršanja bolesti i koja je procedura i dali ima kakve veze to što mi je Hrvi do 30.06. Unaprijed zahvaljujem.

 

Ako misliš na obnovu idi što prije tako da dođeš kod vještaka sa važečim satusom hrvi-a, znači odma već sada idi svom doktoru opće prakse neka ti ispuni IN 1 obrazac i ovjeri medicinsku dokumentaciju koju prilažeš, te isto odma predaj u hzmo područnu službu, tako da na vještačenje kod vještaka dođeš sa važečim statusom hrvi-a i naravno medicinskom dokumentacijom o tvom zdravstvenom stanju ( kompletnom razlikom od prošlog puta kada si bio na vještačenju ).

 

isti postupak traje i po 3 , 4 mjeseca...

kod doktora opće prakse zavisi koliko će ti brzo ispuniti obrazac i ovjeriti dokumetaciju ( trebao bi riješiti od 7 do 30 dana )a kasnije kada predaš u hzmo , čekaš oko 10-tak dana poziv da dođeš na vještačenje, a kasnije sve zavisi o odluci vještaka....tako ako bude vještak odlućio pozitivno po tebe onda ti sljedi čekanje kojih još 3 do 4 mjeseca a ako bude negativno po tebe , dobiješ riješenje za 2 tjedna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija