Jump to content

rezervni djelovi


zvonemarkus

Preporučene objave

evo stigao mi papir za dopunsko zdravstveno osiguranje na kojem piše budući da prema novom zakonu koji je u primjeni od 18 lipnja 2010g pravo na policu na teret državnog proračuna ostvaruju bla bla bla.... i sada sebe sam našao od 5 točaka novog zakona pod točkom 3 a ona glasi

osigurane osobe darivatelji dijelova ljudskog tijela u svrhu liječenja znači ja bih trebao dio po dio svoga tijela ustupiti liječnicima da bi oni mojim dijelovima krpali nekoga drugoga a ja bih za uzvrat dobio pravo na policu dopunskog zdravstvenog osiguranja

eto boysovi ima država rešenje i za ovakve kakav sam i SAM

 

samo što su moji djelovi istrošeni pa od njih nema vajde

 

pozdrav braniteljima :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zvonemarkus je napisao:

evo stigao mi papir za dopunsko zdravstveno osiguranje na kojem piše budući da prema novom zakonu koji je u primjeni od 18 lipnja 2010g pravo na policu na teret državnog proračuna ostvaruju bla bla bla.... i sada sebe sam našao od 5 točaka novog zakona pod točkom 3 a ona glasi

osigurane osobe darivatelji dijelova ljudskog tijela u svrhu liječenja znači ja bih trebao dio po dio svoga tijela ustupiti liječnicima da bi oni mojim dijelovima krpali nekoga drugoga a ja bih za uzvrat dobio pravo na policu dopunskog zdravstvenog osiguranja

eto boysovi ima država rešenje i za ovakve kakav sam i SAM

 

samo što su moji djelovi istrošeni pa od njih nema vajde

 

pozdrav braniteljima :misli:

 

Ne znam vaš status pošto ga niste naveli(da li ste HRVI) ali ako ste HRVI ne morate darivati svoje dijelove tijela da bi ste ostvarili pravo na besplatno "dopunsko osiguranje" tj. ne na dopunsko osiguranje, nego na oslobađanje plaćanja participacije, tzv. šifra 56, ili na ovaj način:

Osigurane osobe mogu ostvariti pravo na plaćanje premije dopunskog zdravstvenog osiguranja na teret državnog proračuna ako njihov ukupan prihod u prethodnoj kalendarskoj godini, iskazan po članu obitelji, mjesečno ne prelazi iznos od:

 

1.516,32 kune

1.939,39 kuna - za osiguranika umirovljenika - samca.

 

Pri utvrđivanje prihodovnog cenzusa u obzir se uzima prihod svih osoba koje žive u zajedničkom kućanstvu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija