Jump to content

jedan nalaz


zvonemarkus

Preporučene objave

na dlp mi je falio jedan nalaz koji nisam znao da moram imati pa sam odbijen za status hrvi u uredu su mi zaprimili sve papire što sam imao i poslali za komisiju niti oni mi nisu rekli da mi fali taj nalaz od liječnika

moje pitanje je da li mora proteči dvije godine da bih ja nanovo podnio zahtjev za hrvi ili postoji način da podnesem ranije s obzirom da sam uradio pretrage koje su mi falile isada imam taj nalaz u stvari tek sada su mi papiri kompletni

ako je netko upoznat ili je imao takav slučaj molio bih odgovor

 

pozdrav braniteljima :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zvonemarkus je napisao:

na dlp mi je falio jedan nalaz koji nisam znao da moram imati pa sam odbijen za status hrvi u uredu su mi zaprimili sve papire što sam imao i poslali za komisiju niti oni mi nisu rekli da mi fali taj nalaz od liječnika

moje pitanje je da li mora proteči dvije godine da bih ja nanovo podnio zahtjev za hrvi ili postoji način da podnesem ranije s obzirom da sam uradio pretrage koje su mi falile isada imam taj nalaz u stvari tek sada su mi papiri kompletni

ako je netko upoznat ili je imao takav slučaj molio bih odgovor

 

pozdrav braniteljima :misli:

 

šta je falilo , koji nalaz ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

nije mi jasno pa ako može netko odgovoriti

negdje sam pročitao ,ako se radi o vještačenju po pitanju hrvi tada je zakonski rok 2 godine a ako se radi o obnovi postupka onda nema roka već se svaka promjena može koristiti za pokretanje novog postupka, zbunjuju me riječi ili igra riječi

koliko ja kužim moj slučaj bi trebao biti obnova postupka jer nisu bili svi dokumenti priloženi kod mene se ništa po pitanju ozljeda od ranjavanja u narednih 2 godine neće promjeniti isto kao što se nisu promjenile ni od 91g oštečenje je oštečenje

 

ako moj slučaj spada u vještačenje pošto sam bio na PLP I DLP onda mi opet nije jasno kako su mi zaprimili nepotpunu liječničku dokumentaciju a 2002g su mi odbili zahtjev zbog nepotpune dokumentacije napominjem da su zahtjevi rađeni po osnovi ranjavanja

 

pozdrav :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ajde da probam ovako:

 

Ako si bio vještačen od strane PLP i DLP u svezi invaliditeta onda treba proći 2 godine od ponovnog vještačenja.

 

Ako si bio vještačen u svezi mirovine pri HZMO onda svaka promjena tebi na štetu ili na korist mora biti prijavljena HZMO i pokrenut će se obnova postupka, s time da ukoliko se ide na pogoršanje bolesti mišljenje je da se neko pogoršanje može vidjeti tek nakon proteka određenog vremena (mislim da je najmanje 6 mjeseci a najbolje oko godinu dana).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija