Jump to content

Registracija kod hzz-a burza rada


severus

Preporučene objave

Pozdrav,

 

kod zadnje prijave u hzz-u dali su mi mogućnost registracije na web stranicu.

Danas vidim da su mi isključili mogućnosti slanja poruka matičnom savjetniku u vezi poslova i mogućnost kandidature za radna mjesta, odnosno kod ulaska u ove opcije stranica mi javlja da moj profil ne uključuje mogućnost korištenja ovih funkcija, odnosno not authorized, iako je prošli tjedan ovo bilo moguće bez problema??

Ima li tko drugi ovakav problem? Kome se žaliti? Hzz sucks :srednji::belji::poguzi:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da li si dobio PIN u HZZ-u? Obično se dobije prilikom prijavljivanja na HZZ, a ukoliko si se prijavio prije nego su "modernizirali" svoju stranicu, nazovi savjetodavca i pitaj za svoj PIN jer ga oni moraju imati.

Nakon registracije, svaki slijedeći put se prijavljueš user nameom i passwordom, ali ako se želiš kandidirati, moraš otići u "moji podaci" - "status prijave posloprimca" i upisati svoj pin. tek tada dobiješ mogućnost kandidiranja.

 

Ukoliko sve ovo znaš, tj. ukoliko si se već prijavljivao na taj način pa samo danas imaš probleme, nazovi matičnog savjetodavca i pitaj detaljnije.

 

Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija