Jump to content

zabrana približavanja


naivko11

Preporučene objave

jučer sam doživio neugodnost od bivše supruge na krizmi naše kćeri, verbalno me je napala pred crkvom ničim izazvana ( očito joj sama moja pojava smeta ) rječima, šta je, šta ti ode radiš, ajmo crta, ne želim te vidjeti ovdje , nemoj da ti zovem policiju.... sad me zanima da li postoji opravdanost traženja zabrane prilaženja jer tko zna šta sve od nje mogu očekivati kad je spremna tako nešto napraviti pred gomilom ljudi a i iz razloga što imam trudnu partnericu, pa ako postoji opravdanost kome da se obratim, policiji, sudu ili općinskom državnom odvjetništvu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Verbalni napad je nasilje u obitelji.

 

Prijavite događaj policiji, navedite prisutne svjedoke i u izjavi tražite da joj izreknu mjeru opreza zabrane približavanja i inzistirajte da taj tekst uđe u zapisnik.

 

Policija će procijeniti da li je stvarno došlo do obiteljskog nasilja, da li je mjera opreza potrebna, a sud će ispitati sve sudionike i svjedoke i presuditi o vrsti i visini kazne.

 

Kazna može biti novčana, zatvorska, uvjetna zatvorska i može se izreći zaštitna mjera zabrane približavanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija