Jump to content

Žalba nakon prigovora zbog alkohola


markokiza

Preporučene objave

Poštovanje,

zaustavljen sam od strane PU Brodsko-posavske u kojoj zivim i izmjerena mi je konc. alkoloha od 0,57(umanjena) i određena kazna od 1000 kn. Odmah sam napisao prigovor jer sam redovni student,nisam kažnjavan,nemam primanja itd. Danas mi je nakon 2mj doslo s suda da mi je kazna smanjena na 330 kn + 80kn za alkotest. dobio sam uplatice. na kraju pise da se nemože žaliti na to riješenje! Dakle dali je to istina? Dali da platim kaznu odmah? pise i da ce se ako neplatim u roku 15 dana,prisilno naplatiti ili u zatvor na tri dana. cuo sam od frenda da je i njemu tako dosla kazna i da je nije platio uopće,500kn pojas i vec 2 god je proslo i nista. I dali je moguće to nekako u ratama platiti jer sam student,ne radim i nije mi to bas mali iznos..nadam se da shvaćate..ako je moguće to za rate zanima me kome da se obratim i pitam za to?

HVALA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

Tako je, presuda je konačna i izvršna.

 

Zahvalite se tome sucu jer vam je kaznu umanjio do krajnjih granica svojih ovlasti.

 

Prisilna naplata će trajati jednu godinu, a tek sredinom 2012. bi trebali u zatvor.

 

Imate više od 410 dana vremena za tih 410 kuna.

 

 

Sta se dogadja ako u tih godinu dana te ne najdu, tj. ne uspiju to naplatiti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija