Jump to content

Naknada za slivne vode


akivu

Preporučene objave

Činjenično stanje, uz račun za komunalnu naknadu uvijek priloženo dolaze i računi za plaćanje slivnih voda.

 

koliko sam ja shvatio slivne vode su: Kanalizacija itd itd itd.

 

2. Stvar: Kroz moje selo još uvijek sprovedena Kanalizacija kiša gdje padne tu i propadne. Septičku jamu svatko ima u dvorištu. Kada se ista napuni dolazi privatna osoba i ispumpava jamu.

 

Pitanje: JESAM LI JA OBAVEZAN PLAĆATI TU NAKNADU ZA SLIVNE VODE, ILI SAM JEDNOSTAVNO POGREŠNO SHVATIO CIJELOKUPNI SISTEM.

 

MISLIM DA NISAM: PLAĆAM ZA USLUGU KOJU NEMAM. KANALIZIACIJA NIGDJE U SELU NE POSTOJI.!!!!!

 

hvala unaprijed na odgovoru, Akivu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

akivu je napisao:

od moje kuce do dunava imam otprilike 300m,

 

A tko održava nasip na Dunavu? Sigurno ne vaše selo.

 

Osim toga, u ravničarskim krajevima oborinske vode ne odvode se direktno u rijeku slobodnim padom, nego često kanalima i 20-30 km od vaše kuće nizvodno. Da nije tako, za svake visoke vode imali biste poplavu. Ili tako, ili imate ustave koje se zatvaraju za visokih voda, ili se u rijetkim situacijama voda prepumpava u rijeku.

 

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

po mojim saznanjima taj nasip nije diran sigurno više od 50 godina. kida se polako i priblizava kucama uz taj nasip. pitanje je vremena kada ce netko nastradati. nema tu nikakvih odvodnih kanala sem nasih ispred kuce. kada bi dosli i uvjerili se sami, vidjeli bi da ovdje placamo uslugu koju niti nemamo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija