Jump to content

Ne odblokiravanje računa


PRAVEDNIK

Preporučene objave

Evo moje jedno malo iskustvo koje još traje .

04.07, blokirana kartica, zovem banku, pojma nemaju, opet zovem, kažu da idem u Finu.

U FINI, gospođa izlista da dugujem po ovrsi iz 2010 GSKG. Inače to sam mislio da sam sa žalbom radi dvostruke naplate pričuve riješio sa njima, ali OK.

Pitam koja svota, kažu, reko nije strašno, gdje da platim. U GSKS, kažu u FINI, najbrže, oni su pokrenuli ovrhu. 05.07.2011, evo mene kod njih, dali mi uplatnicu, na šalteru dolje platim, opet gore odnesem to u njihovu kancelariju GSKG, kažu sve OK. Da ne brinem, oni to šalju Fini i sutra bude OK.

Sada sljedi najjači dio. Danas je 12.07, a ja od 05, nikome nisam dužan ni kunu, ali moj račun je po meni protuustavno i dalje blokiran. Priča ide da su oni poslali iz GSKG, dostavnicom Fini da se povlači ovrha, u Fini do danas to nisu dobili, u GSKG mi ne mogu dati potvrdu da su to doista poslali u FINU, jer kažu kod dostavnica nemaju potvrdu da su to poslali, nego samo dobe potvrdu kada su ovi to zaprimili. Znači može netko staviti tu potvrdu u ladicu 3 mjeseca i nikome niišta. U međuvremenu, naravno , Fina se naplatila preko računa . Tako da sam sada 2 puta platio, račun je i dalje blokiran. Fina kaže da mi je kartica od danas odblokirana, banka kaže da nije još obradila to.....

Nemam više snage da nabrajam.

Ozbiljno se pripremam na tužbu, jer ako sami građani ne budu za svoja prava se izborili, jao si nam nama.

Inače da se razumijemo, prisilnu naplatu odobravam za nas neplatiše, ali na ovaj nečin ne !

Žao mi je kada vidim , kako je građanin ove zemlje nemoćni pijun u moru administracije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija