Jump to content

pomoć - marihuana


Nesretnica

Preporučene objave

Poštovani,

 

Molila bih Vašu pomoć, naime trenutačno sam apsolventica i u radnom odnosu preko studenstog ugovora ali nemam sreće što se tiče policije...

Naime prije nekih 3 mjeseca me policija zaustavila i pronašla 0.2 g marihuane za što sam na prekršajnom sudu dobila 1700 kn kazne, te su mi na sudu rekli da pošto nisam konzumentica stalna da je to najmanje što mogu dobiti i to je bilo to...

Sada prije 5 dana dok smo se vraćali sa tuluma dobili smo od nekih Engleza za poklon marihuanu te vraćajući se sa tuluma za divno čudo policija nas je opet zaustavila i odpeljala samo mene u postaju gdje su izvagali sadržaja u iznosu 1.4g, te su me zadržali na ispitivanju gdje sam ja sve iskreno rekla kako smo došli do toga i od koga je... pošto su dečki bili Englezi za njih ništa više nisu pitali ali su pitali da li znamo od kog su to dobili tj da li znam s kim su tu povezani, ja sam znala samo jednog dečka koji je nas upoznao s njima i to je to... mene su zadržali do jutra i bili su užasno simpatičničak sam u postaji dobila nadimak Nesretnica.... sad me zanima pošto sam nedavno imala već isti problem što mogu očekivati i što je najgore što mi se može desiti... nismo imali u planu ništa uzimati ali u pijanstvu njihov poklon se učinio kao ne loš poklon... Molim Vas ako mi možete dati informacije što mogu očekivati i što je najgore što mi se može desiti... Da li će to biti prkršajna prijava ili kaznena i da li postoje šanse da dobijem samo novčanu kaznu... Trenutačno sam u fazi da se zastalno zaposlim i da gradim život a ovo mi nikako nejde u prilog...

 

S poštovanjem Vaša Nesretnica!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. pricam iz osobnog iskustva i slucajeva koje pratim. sve ovisi kome tvoj slucaj padne u ruke. po nekoj logici, ako si zadrzana u stanici, napravljen je i sluzbeni zapisnik, odnosno sve ide u daljnji proces. znaci mozes biti gonjena ili prekrsajno ili kazneno. vjerovatno prekrsajno.

 

2. sto se tice tvog slucaja, vrlo je jednostavan - imala si 1.2 g marihuane. isti je kao i vecina slucajeva s marihuanom. sve ostalo je tvoja prica kojoj mogu i ne moraju povjerovati. ja ti vjerujem 100%, al to uopce nije bitno, jer te ja ne bih osudio ni da si imala 5g i da si ih sama uzgojila, a nisam siguran da li tako razmislja i sudija.

 

3. sto se tice stalnog zaposlenja i gradnje zivota, znam da ti, kako sada stoje stvari, ovo ne ide u prilog. medjutim iskreno se nadam da se krecemo prema drustvu u kojem nikoga ne bi trebalo biti sram bilo kome, pa i poslodavcu reci da se napusio za vikend.

 

Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija