Jump to content

pomoć


Progres62

Preporučene objave

poštovani

prvo da se ispričam zabog malih slova

hrvi sam te imam poteškoća sa motorikom a i bolujem od ptsp-a i ranjavan i ozlijeđivan višestruko u obrani suvereniteta republike hrvatske

hvala na razumjevanju

pitanje

primam mirovinu na koju mi je fina stavila blokadu a to se vuklo oko pola godineda bi na kraju rekli da je greška do njih i uzeli su mi 200 kuna bez prethodne najave sa žiro računa naime troškova

lagali su me i za cijenu potvrde da je 50 kuna a platio sam preko 100 i nešto

skidali su i zaštićeni invalidsko-borački doplatak na koji nemaju pravo po zakonu

također i cijelu mirovinu i novac sa žiro računa stečen honorarnim radom na koji je firma uredno plaćala pdv

nakon desetak pojavljivanja na šalterima već sam im ušao pod kožu i u kosti i NAŠLI SU da su me GREŠKOM blokirali

ni oprostite ni izvinite

odblokirali su račun i napravio sam zaštićeni na koji mi sad uredno sjeda veći dio mirovine a ostalo uzima splitska banka na ime rate kredia u švicarskim francima

ali...

na tom glavnom računu mi i dalje već drugi puta stoji blokirano preko 300 kuna koje ne mogu dignutijer su pod blokadom fine

otišao sam tamo i dobio podatke

spominje autus ulaganja

na google-u sam pronašao više opcija i zvao prvu

drugu

treću

niko nije nadležan i nije taj autus

inače imam primjer kako izgleda izvješće sa internet bankarstva kadje u pitanju obustava o ovrsi

konkretno radi se o žiro računu

pišeOVR.....ta i ta... a suma je xy kuna

a onda rubrika ispod

oslobađanje zaplijene OVR.....ta i ta

pitam se zašto nije i u prvo spomenutom slučaju isto ispisana ovrha i šifra pod kojom se vodi

sumnjam da fina opet igra prljavo te skuplja novcea na kraju će opet reći e da mi smo se zabunili

jer nema nikakvih podataka o kojoj se ovrsi radi samo se spominje autus koji kaže mi nismo za to zaduženi

molim vas za pomoć

ispričavam se na cenzuri ali pročitao sam pravila i ne bihhtio ni sebe ni vas dovesti u sitauaciju daneko zlouporabi moje osobne podatke i zahvaljujem na razumjevanju glede toga

vaš član Progres62

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija