Jump to content

natječaj za sudske vježbenike


anonimno

Preporučene objave

pogledaj u zadnjim narodnim novinama. izaslo je i na stranicama na netu.

TRGOVAČKI SUD

u Osijeku – 1 sudski vježbenik

u Splitu – 1 sudski vježbenik.

OPĆINSKI SUD:

u Crikvenici – 1 sudski vježbenik

u Iloku – 1 sudski vježbenik

u Karlovcu – 1 sudski vježbenik

u Senju – 1 sudski vježbenik

u Sinju – 1 sudski vježbenik

u Velikoj Gorici – 1 sudski vježbenik

u Vukovaru – 1 sudski vježbenik.

OPĆINSKO DRŽAVNO ODVJETNIŠTVO:

u Dubrovniku – 1 državnoodvjetnički vjež­benik.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebate poslati novu dokumentaciju iako je stara u preslici na ministarstvu u njihovom dosjeu da ne bi došlo do odbačaja prijave, ionako su dovoljne neovjerovljene preslike. Cijela procedura voli potrajati i do šest, sedam mjeseci, 20 dana prijava, do dva, tri mjeseca poziv na razgovor kod suda, tri, četiri mjeseca dostava rješenje i oko mjesec dana dok ne postane pravomoćno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Daj nemoj me plašiti... ja sam studirao uz rad... imam osam godina radnoga staža.. i sada da me ne prime samo zbog toga što sam radio... To je kazneno djelo..

 

Nego, zamolbe šaljemo na ministarstvo pravosuđa, da li oni u Zagrebu tada odlučuju ili šalju na sudove na koje se traži vježbenik pa onda oni vrše razgovore i ostalo... please odgovorite mi vi koji znate...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

koliko ja znam dokumentaciju šalju predsjedniku suda koji vodi razgovore i daje preporuke.onda se to opet šalje na ministarstvo koje vrsi izbor.

sto se tice staza ne moras se bojati ako se ne radi o stazu u struci. ali sto ako npr. imas godinu dana staza kao pravnik u nekoj firmi i zelis preci na sud kao vjezbenik to ne znam .pa ako neko moze pomoci.........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija