Jump to content

Priključak struje i vode


Ivica1000

Preporučene objave

Mene isto zanima odgovor. Imam poljoprivredno zemljište na jednom našem otoku, i želja mi je tamo postaviti mobilnu kućicu.

 

Prvo pitanje: trebam li ikakvu i ičiju dozvolu za to (parkiram kamp kućicu na svoje zemljište)

 

Drugo pitanje glasi: Kako srediti priključak struje i vode, s obzirom da se želim priključiti.

 

Treće pitanje: Ako postavim tako nešto, može li se itko od susjeda i žitelja buniti (čista predostrožnost).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dampas je napisao:

Mene isto zanima odgovor. Imam poljoprivredno zemljište na jednom našem otoku, i želja mi je tamo postaviti mobilnu kućicu.

 

Kućicu možete postaviti.

Priključke ne možete dobiti na poljoprivredno zemljište.

Priključci koštaju struja min. 10000 kn, a ako nema niskonaponske mreže uz parcelu, onda i nekoliko puta više.I za vodu je slično.

 

Susjedi se mogu buniti, ali teško mogu spriječiti nekoga da nešto privremeno postavi na svom posjedu.

Međutim, kućicu ne bi smjeli koristiti za stalni boravak (noćenja). To bi se ,naročito u turističkoj sezoni, moglo tretirati kao ilegalno kampiranje.

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 9 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija