Jump to content

Optužena za krađu koja se desila prošle godine


SweetYears

Preporučene objave

Zamolila bih da mi netko pojasni malo to pravo..

Prošle godine ja i drugarica smo isle u solarijum,tj.dok sam ja bila u solarijumu ona je maznula neku kosu,umetke..

Znaci,nakon godinu dana nas je ta frizerka vidjela i "prepoznala" i prijavila policiji,i kad su nas priveli,ona je rekla da je MENE vidjela kako uzimam tu kosu,i nakon toga je otisla u italiju (ima njihovo drzavljanstvo),i sad meni dolazi poziv za sud,dodjeljen mi je branioc..

e sad..

Da li je moguce da budem krivicno gonjena jer imam 17 godina,a nitko nema dokaza za kradju sem sto je ona rekla da me je vidjela,to je rjec na rjec..

I sta ljudi da radim,sutra idem davati izjavu..Sta ce biti? zamolila bi da mi netko objasni ukoliko zna..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

SweetYears je napisao:

Zamolila bih da mi netko pojasni malo to pravo..

Prošle godine ja i drugarica smo isle u solarijum,tj.dok sam ja bila u solarijumu ona je maznula neku kosu,umetke..

Znaci,nakon godinu dana nas je ta frizerka vidjela i "prepoznala" i prijavila policiji,i kad su nas priveli,ona je rekla da je MENE vidjela kako uzimam tu kosu,i nakon toga je otisla u italiju (ima njihovo drzavljanstvo),i sad meni dolazi poziv za sud,dodjeljen mi je branioc..

e sad..

Da li je moguce da budem krivicno gonjena jer imam 17 godina,a nitko nema dokaza za kradju sem sto je ona rekla da me je vidjela,to je rjec na rjec..

I sta ljudi da radim,sutra idem davati izjavu..Sta ce biti? zamolila bi da mi netko objasni ukoliko zna..

 

Moguče je da budeš kazneno gonjena, tj. da se protiv tebe povede kazneni postupak bez obzira na to što imaš 17 godina- je dovoljno. Da si imala 14 i manje godina onda ne bi jer bi spadala u kategoriju djece a ovako spadaš u kategoriju maloljetnika i to starijih maloljetnika a koji su po zakonu i kazneno i prekršajno odgovorni.

 

Kako će završiti kazneni postupak to zavisi od puno stvari, a ponajviše o tvom odvjetniku i sucu koji vodi postupak.

 

Koliko sam uspio pročitati to što se desilo u tom slolariju je najvjerojatnije ta vlasnica odmah prijavila policiji a policija je tek ove godine došla do počinitelja tj. do tebe i tvojih prijateljica protiv kojih je podnjela kaznene prijave.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija