Jump to content

alkohol 1,37 povrat vozačke??? hitno...


dst

Preporučene objave

Poštovani,

molim vas za savjet, naime, za vikend sam zaustavljen od prometne policije i napuhao sam 1,37... Nikad do sada nisam imao nikakvih prijava (vozim već 13 godina) osim jedne opomene za brzinu od prije cca mjesesc dana.

Oduzeta mi je vozačka, kazna je 3.000,00 kuna i 9 mjeseci bez vozačke. Rekli su mi da dođem po vozačku u četvrtak, nakon 6 dana i da ponesem žalbu...

 

Vozačka mi je jako bitna (neophodna) za posao i spreman sam u potpunosti platiti kaznu,zanima me da li postoji šansa da mi sud uvaži ovaj prijedlog.... također vas molim da mi pošaljete primjer žalbe...

 

unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dst je napisao:

Vozačka mi je jako bitna (neophodna) za posao i spreman sam u potpunosti platiti kaznu,zanima me da li postoji šansa da mi sud uvaži ovaj prijedlog....

 

Da, nema nikakvih problema, nikad u životu nisam vidio niti čuo da država nije htjela primiti novce od kazne.

 

Dapače, uopće vam ne treba sud da uvaži taj prijedlog, imate desetine načina za platiti tu kaznu, pa čak i blagajnici u supermarketu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija