Jump to content

Dio ovršnog prijedloga plaćen


Mama1210

Preporučene objave

u 10mj 2010. dobio sam ovršni prijedlog za neplaćene račune za grijanje tijekom 2009.Kako je od 9 navedenih računa 5 bilo plačeno, izjavio sam prigovor. Sada je 10.2011. i nikakvo rješenje nisam dobio. S obzirom da ovršni prijedlog time još nije pravomoćan, kad dobijem rješenje imam li pravo isticati zastaru za preostale račune (za 2009).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jeste dobili ovršni prijedlog ili rješenje o ovrsi, barem u obliku pečata negdje na istom prijedlogu?

Također, ako ste izjavili prigovor, kome ste ga uputili?

 

Ovrhovoditelj može uvažiti Vaš prigovor, s tim da je onda potrebno svaki daljnji postupak po rješenju o ovrsi obustaviti, ako je rješenje doneseno.

 

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovršni sam prijedlog dobio i na njega sam imao pravo prigovora što sam i učinio,a ovrhovoditelj je prigovor prihvatio.Sa suda su tražili da im donesem uplatnice koje sam prigovorio i ja dostavio i oni prihvatili prigovor,ali nikakvo rješenje nisam dobio.Sada su i oni računi iz 2009 u zastari, pa me zanima da li mogu isticati prigovor zastare na te račune s obzirom da ovršni prijedlog nije pravomočan.Odnosno da li se prigovor zastare može isticati do pravomočnosti rješenja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija