Jump to content

Žalba na rješenje


dona

Preporučene objave

Molim vas za pomoć,naime dobila sam rješenje kojim je urbanizam dao urbanističku suglasnost vladi da pravi zgradu,nekretnina na kojoj ce se praviti zgrada graniči s mojom nekretninom i nisu se izmakli od međe koliko trebaju po zakonu 3 metra,nego su s projketom točno na mojoj međi,prije donošenja urbanističke suglasnosti mi smo uložili prigovor i tražili isto dozbolu da gradimo 6 katova kao i vlada jer tu vise ne može biti obiteljska kuća pošto je zgrada vlade okolo nje i narušena je privatnost,zaklonjeno svijetlo itd,a kuca je trenutno u ruševnom stanju ,trebam pisati žalbu pa vas molim za pomoć na koje točno zakone da se pozovem i šta da napisem.

 

Unaprijed zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana,

 

koliko znam, Zakon (o prostornom uređenju i gradnji) ne određuje udaljenost zgrade od (susjedne) međe niti propisuje da ta udaljenost mora biti 3 metra.

Izdana dozvola za gradnju treba biti u skladu sa važećim dokumentom prostornog uređenja - prostornim ili detaljnijim planom, a gradnja u skladu s dozvolom.

Bez uvida u dozvolu koju ste dobili, a na koju se namjeravate žaliti, teško bi vam itko mogao savjetovati što da napišete u žalbi.

Na zakone se ne morate pozivati, već napišite točno ono na što se žalite. Ili sastavljanje žalbe povjerite odvjetniku.

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija