Jump to content

revizija VS RH


marlek

Preporučene objave

Rješenje o utvrđivanju vlasništva,- na temelju oporuke inozemne, (englesko pravo)izjave da se netko odriče u korist, ostavinskog rješenja, - te tri stvari priložene od tri različite osobe koje su polagale pravo na predmetnu nekretninu - sud donosi rješenje prije 10 godina da je vlasnik konkretna osoba o kojoj pričam, tijekom godina, pojavljuju se kao neki vlasnici, koji doznaju da je rješenje donijeto i podižu tužbu,zato što nisu bili pozvani kao stranke u postupku, sud donosi negativno rješenje, odlazi na županijski i on također potvrđuje presudu općinskog, i to 2007. da bi 2011 bila pokrenuta revizija VS a vrijednost spora je 10 tisuća kuna.

Ima li to smisla i jel je to moguće, jer za reviziju se pozivaju na neke druge, slične slučajeve gdje je odluka bila drugačija

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

ispričavam se što tek sad odgovaram

naime, jasno mi je da vam tu nešto ne štima jer i ne štima

zašto

tužitelji su tužili onog tko je nama prodao, i nisu dobili spor, pa su se žalili i županijski je odbio, onda su išli tužiti nas, misleći da će s nama dobiti spor, pa je onda sud prvostupanjski donio odluku da su tužitelji u pravu i da im mi moramo predati nekretninu gotovo u cjelosti, no mi se žalili i županijski u potpunosti uvažio žalbu i vratio na ponovni postupak, s dobrim obrisaćem samom sudu zbog takve odluke i činjenica po kojima se vodio, i tek tada oni podnose reviziju na ono prvo što su tužili našeg prodavatelja, meni je to ko lovljenje za slamku ili kpovanje vremena, eto ako sam uspjela objasniti

al hvala vam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija