Jump to content

prometna nezgoda


goran22

Preporučene objave

Poštovani!

 

Imao sam prometnu nezgodu na ulazu u kružni tok u Osijeku,stajao sam u traci za javni prijevoz(u žutoj traci)sa upaljena sva četiri žmigavca,tada je u trci do mene stao kamion sa labudicom i počeo ulaziti u kružni tok te me zakačio zadnjim krajem sa svoje lijeve strane.Zvao sam policiju koja je obavila očevid.Sada osiguravajuća kuća XXXXXXX osiguranje mi priznaje sam pola štete.Što da radim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vaša krivica po tom opisu nije jer ste stajali, sve što vas može koštati to je zaustavljanje na nepropisnom mjestu i to naplaćuje policija, ako vam u njihovom zapisniku piše da ste stajali a kamion vas zakačio dok se niste kretali niste krivi i moraju vam isplatiti cjelu štetu,žalite se ,sva osiguranja u zadnjem periodu odbijaju štete za bilo kakav razlog a najgori su postali u zadnje vrjeme XXXXXX XXXXXXXX a eto počela je i XXXXXXX iako su dosada bili najjači i regularni kod isplata...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija