Jump to content

alkohol 0,82 (0,92)


ratkajec

Preporučene objave

poz

 

zaustavila me policija prije nekih tjedan i pol i napuhao sam 0,92 pisao mi je 0,82. danas sam dobio rjesenje i uplatnicu za kaznu 1000kn + 6 mjeseci zabrane za b kategoriju. zalio bih se na to jer mi vozacka treba jer radim i studiram, a to bez auta nemrem bas realizirat. nisam kaznjavan do sad nikad, vozim vec 5 godina. kome trebam zalbu predat, nadleznom sudu ili policijskoj postaji?

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zapišite prigovor u kojem priznajete prekršaj, priložite potvrdu o radu i studentskom statusu, prigovorite na dio kazne o zaštitnoj mjeri, predajte ga u policijsku postaju čiji je službenik izdao prekršajni nalog, te ako do sada niste kažnjavani sud bi mogao izreći samo novčanu kaznu od 1.000 kuna bez zaštitne mjere zabrane upravljanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gotov prigovor se traži ovdje:

http://www.legalis.hr/modules/newbb/viewforum.php?forum=38

 

Nije dobro pisati po špranci, jer velika većina poriče odgovornost pa sud na kraju često potvrdi policijsku kaznu.

 

Lako možete sami, oslovite na sud putem policijske postaje, napišite broj kazne koji počinje sa "511-", u prvoj rečenici da priznajete prekršaj, u drugoj rečenici da prigovarate samo na izrečenu zaštitnu mjeru, te da prilažete te-i-te priloge.

 

Napisati u dva primjerka i na svoju kopiju tražiti prijemni pečat.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija