Jump to content

Pogrešno naisano prezime u presudi VPS-a


Oprezni

Preporučene objave

Poštovani,

 

molio bih vas za savjet.

 

Slučaj tj. prekršaj je bo napravljen 16.3.2008g alkohol 1,3prom. ispred svoje kuće., osuda 2mj oduz.voz. i 1000kn.

Presuda VPS-a je od 14.9.2011g., dobio sam je uručeno poštom tek 28.11.2011g

Zar to nije trebalo otići na "zastaru"?

 

Dobio sam presudu Visokog prekršajnog suda RH sa tip-felerom.

Naime, prilikom drugostupanjske žalbe na postupak dobio sam presudu sa VPS-a u RH, ali sam primjetio da mi je na presudi napisano krivo prezime (umjesto "ć" napisano "č"), a i prezime svjedoka je također krivo napisano (umjesto "l" napisano "z").

 

Pošto je temelj presude -na koga bi se presuda trebala odnositi- u tom slučaju, tehnički kriva, dali bi mogao proglasiti je nevažećom i oglušiti se na nju? S tim da se pravno (tehnički) ne odnosi na mene i svedoka( u tom slučaju policajca koji svjedoči protiv mene).

 

Pošto mi je supruga trudna u 5mj. trudnoće sa drugim djet., i auto mi je trenutno prekopotreban, a da mi je nemoguće se izvući na tehničku pogrešku presude, što mi je činit.

 

Molio bih vas pravno obrazložen odgovor kao da me zastupate na sudu, te koje bih korake trebao poduzeti.

 

Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija