Jump to content

U Duilovu centar za liječenje branitelja


vinkovci

Preporučene objave

Zanima me vaše mišljenje, ja taj centar doživljavam kao novu vrstu gnjavaže, maltretiranja, testiranja itd. jel nas treba sad izolirati, izdvojiti iz društva, od obitelji, pa na nama vršiti nekakve američke eksperimente.

Ma kakvi amerikanci, pa kod nas u vinkovcima na psihijatriji rade tete sa dugogodišnjim iskustvom liječenja ratnog ptsp-a, koje bi mogle i amerikance nešto naučiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

apollon je napisao:

To i još neka liječilišta su spomenuta u kontekstu pomoći a ne nekakve gnjavaže ili nekakvih kontrola ili revizija.Barem sam ja to tako shvatio a i predsjednik Vlade je rekao da neći biti nikakvih revizija branitelja i njihovih statusa.

Ma ne brine mene revizija (to bi i trebalo napraviti), stvar je u tome da bi ja sad morao putovati iz vinkovaca u duilovo, a zbog čega, i zbog koje pomoći, a koju ne dobijam i u svom gradu, jedino mi mogu pomoći da mi izdaju apartman, pa da skupa sa obitelji odem na ljetovanje.:palac:

Ako netko smatra da će ga američke metode izliječiti, i dati mu bolju skrb, :misli: onda neka proba, ja u to ne vjerujem, ali eto, možda nisam u pravu, ako će se spasiti barem jedan život otvaranjem tog centra, onda podržavam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vinkovci je napisao:

apollon je napisao:

To i još neka liječilišta su spomenuta u kontekstu pomoći a ne nekakve gnjavaže ili nekakvih kontrola ili revizija.Barem sam ja to tako shvatio a i predsjednik Vlade je rekao da neći biti nikakvih revizija branitelja i njihovih statusa.

Ma ne brine mene revizija (to bi i trebalo napraviti), stvar je u tome da bi ja sad morao putovati iz vinkovaca u duilovo, a zbog čega, i zbog koje pomoći, a koju ne dobijam i u svom gradu, jedino mi mogu pomoći da mi izdaju apartman, pa da skupa sa obitelji odem na ljetovanje.:palac:

Ako netko smatra da će ga američke metode izliječiti, i dati mu bolju skrb, :misli: onda neka proba, ja u to ne vjerujem, ali eto, možda nisam u pravu, ako će se spasiti barem jedan život otvaranjem tog centra, onda podržavam.

 

Ma ja upće ne razumijem o čemu ti ljudi govore,pa mi imamo već centre za psihotraume i psihosocijalnu pomoć.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dambac je napisao:

a gdje dođe taj Duilov,ako je na moru ja prvi pristajem jel se ne sjecam kad sam bio na moru a zivim u hrvatskoj

 

Duilovo nalazi se u splitu(žnjanu)ne brini nas to neće zapasti sve će to političari prodati kao što su kupare,šepurine i mnoge druge "neperspektivne vojne objekte"

A ovi što nešto obećaje će to brzo i zaboravit taj se voli kititi tuđim perjem da je bio u 4.gbr je ali nakon rata tu je elitnu postrojbu rasturio ko zna po čijem nalogu na znanje i ravnanje pozdrav braniteljima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija