Jump to content

ovrha pod prjetnjom ostalih sustanara


sutke

Preporučene objave

poštovani

 

ovakva hje situacija , stan u Zagrebu naslijedila sam od majke, ne radim no do prije mjesec dana sam radila, Maximus doo ( ovršitelj- pričuva) uzeo je do sada 1600 kn, a dug je (samo dug) 2800 + odvjetničke pristojbe oko 5 i nešto tisuća kuna, naime ostala sam bez posla , nemam familiju samo hrpu neplaćenih računa i auto koji nitko ne želi kupiti a relativno je nov.To je sva moja imovina, upravo mi je predsjednik -upravitelj zgrade poručio da postoji legalan način da mi uzmu stan ako ne platim pričuvu- od kuda ja vas pitam? Molim Vas za savjet, da li mi mogu uzeti stan kao što tvrde?

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sutke je napisao:

poštovani

 

ovakva hje situacija , stan u Zagrebu naslijedila sam od majke, ne radim no do prije mjesec dana sam radila, Maximus doo ( ovršitelj- pričuva) uzeo je do sada 1600 kn, a dug je (samo dug) 2800 + odvjetničke pristojbe oko 5 i nešto tisuća kuna, naime ostala sam bez posla , nemam familiju samo hrpu neplaćenih računa i auto koji nitko ne želi kupiti a relativno je nov.To je sva moja imovina, upravo mi je predsjednik -upravitelj zgrade poručio da postoji legalan način da mi uzmu stan ako ne platim pričuvu- od kuda ja vas pitam? Molim Vas za savjet, da li mi mogu uzeti stan kao što tvrde?

hvala

 

 

Ukoliko se ovrhovoditelj ne bi naplatio iz Vaših primanja (plača, mirovina i sl.) može tražiti promjenu sredstva ovrhe na pokretnine i zabilježbu ovrhe na pokretnine.

Pokušajte pomalo otplatiti dugovanje i sve če biti u redu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija