Jump to content

molim pomoć prijdlog za ovrhu


kuki16

Preporučene objave

dDobio sam od javnog bilježnika prijedlog za ovrhu na temelju vjerodostojne isprave,u međuvremenu sam podmirio

dio dugovanja a toga dana prije nego što sam zaprimio prijedlog za ovrhu dugovcanje sam podmirio u cijelosti.Što mi je dalje činiti,uložiti prigovor na ovr4hu? i jer trebam još uplatit i za javno bilježničke usluge.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja bi prvo nazvao jb a i advokata koji piše u rješenju. Ako si sve podmirio, glupo je da ulažeš prigovor i da ide na sud u proceduru jer češ imati i dodatni troškova.

Ne znam kioliki ti je dug bio, ali znaš koliko si platio i što piše na rješenju o ovrsi. Kolika je ta razlika?

To bi trebali biti troškovi advokata i jb ... pa vidiš s njima..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kuki16 je napisao:

dDobio sam od javnog bilježnika prijedlog za ovrhu na temelju vjerodostojne isprave,u međuvremenu sam podmirio

dio dugovanja a toga dana prije nego što sam zaprimio prijedlog za ovrhu dugovcanje sam podmirio u cijelosti.Što mi je dalje činiti,uložiti prigovor na ovr4hu? i jer trebam još uplatit i za javno bilježničke usluge.

 

Kontaktirajte ovrhovoditelja i platite mu nastale troškove i kamate ili sklopite nagodbu ili če se u suprotnom ovrhovoditelj po pravomiočnosti ovršnog rješenja naplačivati iz Vaših primanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija