Jump to content

kazna za pojas koji je bio zavezan


nemamjuzernejm

Preporučene objave

Pozdrav,

 

danas sam dobila kaznu za pojas od 500,00 kn ali sam pojas imala zavezan.

Naime, išla sam u poštu podići paket a policija je snajpala točno preko puta pošte, iz daljine mi je policajac signalizirao, ja se parkirala 2,3 parkirna mjesta od njega i dok je on došao do mene izasla sam iz auta jer sam bila na gasu podić paket jer je već bilo 10 min pred zatvaranje.

Pita me zašto nisam imala naočale, kazem mu da jesam i pokazem mu ih u ruci da sam ih sad skinila...dobro...zasto niste bili vezani, kazem mu da jesam i on kaze da nisam...da napomenem padala je kiša, ja sam imala crni kaput i mislim da nije mogao iz daljine ni vidjeti jesam li ili nisam imala pojas...

I šta sad? Svjesna sam da na sudu uvijek vjeruju iskazu policajca ali ne želim platiti tih 500 kn.

Nezaposlena sam, radi samo mama, nisam kažnjavana ove godine...

Jel ima neko ideju što napraviti?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Drugim riječima uspjeli ste se posvađati sa policajcem.

 

Očito ste namjerili pisati prigovor, ukoliko budete poricali prekršaj sud će pozvati na saslušanje dotičnog policijskog službenika koji kao svjedok ima pravo na isplatu putnih troškova koje sud odmah isplati iz svojih proračunskih sredstava, a koji se kasnije uračunaju okrivljeniku pod troškove postupka ukoliko ga proglase krivim.

 

Loše materijalno stanje se dokazuje potvrdama o imovinskom stanju iz porezne i potvrdom o nezaposlenosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija