Jump to content

Molim pomoc !


korny-noa

Preporučene objave

Vec dva puta su mi sluzbenici policijske postaje zvonili na vrata,kako nas nije bilo doma,a trazili su mene,naravno susjedi su izjavili da na toj adresi nezivim jer naravno neznaju me jer sam odnedavno tu prijavljena na prebivaliste.Nazvali smo policijsku postaju i pitali koga su trebali s obzirom da su nam susjedi rekli da nas traze pa nas zanima kome i gdje te zbog cega se trebamo javiti.Doznali smo da me traze da se javim na prekrsajni sud u Osijeku,policijski sluzbenik mi je rekao da si upisem sljedece:POM 1345/2012 Te kojem se sucu trebam javiti u Osijeku.Zanima nas sto bi to znacilo jer vec godinama nisam u Os iako sam od tamo,te s nicim nemogu povezati kakav bi to prekrsaj mogao biti.Naravno nisam primila nikakav poziv za sud niti su moji ista primili dok sam jos bila prijavljena na Os.Ako mi itko moze objasniti sto bi to otprilike moglo biti puno bi mi pomogao.Unaprijed Hvala. :tuzan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za to će te trebati u babe vračare koja čita iz kristalne kugle.

 

Policija je očito dobila od suda nalog za prisilno dovođenje, ako ne odete sami biti će te prisilno dovedeni sudu.

 

Ako se budete skrivali i izbjegavali poziv, za vama će biti raspisana potraga radi prekršajne odgovornosti.

 

Idite na sud pa pitajte.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija