Jump to content

HPB - Hitno


jakovjana

Preporučene objave

Poštovani.

Molim Vas odgovor ima li itko ikakvih ovlasti kontrole nad Hrvatskom Poštanskom Bankom?

Ukratko bi Vam opisao moj problem.

2002. godine dignuo sam gotovinski kredit, u kojem mi je otac bio jamac. Zbog neuredne otplate kredite 2007. dobijam riješenje o otkazu kredita na iznos 22.615,14 kn. Potom da ne ulazim u reprogram usmeno se sa voditeljicom kreditnog usmeno dogovorim da ću vratiti kredit. Na uplatnice sam u međuvremenu uplatio oko 20.000,00 kn i mojom krivom računicom mislio sam da sam kredit otplatio. Tim više što u HPB u Jurišićevoj na šalteru kredita nisam mogao dobiti nikakvu informaciju, kao da nikada kredit nisam ni imao.

U 01. mjesecu 2012. mom ocu skidaju pola mirovine po riješenju o dugovanju od 22.615,14 kn, od 2007. godine bez usklađenja mojih uplata ni obavijesti o namjerama banke. Nema sudske ovrhe, već samo riješenje Banke. S menom nitko ne komunicira i na moje upite ne odgovaraju. Spomenuto riješenje ne misle povući uz objašnjenje da sam ionako dužan neki iznos pa nema veze. Eto u kratko to je to. Imam sve mailove upućene odgovornima ali nitko ništa. Mog računa u Jurišićevoj nema i kao da nikada nije ni bilo.

Molim pomoć.

Sve dokumente i uplatnice imam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jakovjana je napisao:

Poštovani.

Molim Vas odgovor ima li itko ikakvih ovlasti kontrole nad Hrvatskom Poštanskom Bankom?

Ukratko bi Vam opisao moj problem.

2002. godine dignuo sam gotovinski kredit, u kojem mi je otac bio jamac. Zbog neuredne otplate kredite 2007. dobijam riješenje o otkazu kredita na iznos 22.615,14 kn. Potom da ne ulazim u reprogram usmeno se sa voditeljicom kreditnog usmeno dogovorim da ću vratiti kredit. Na uplatnice sam u međuvremenu uplatio oko 20.000,00 kn i mojom krivom računicom mislio sam da sam kredit otplatio. Tim više što u HPB u Jurišićevoj na šalteru kredita nisam mogao dobiti nikakvu informaciju, kao da nikada kredit nisam ni imao.

U 01. mjesecu 2012. mom ocu skidaju pola mirovine po riješenju o dugovanju od 22.615,14 kn, od 2007. godine bez usklađenja mojih uplata ni obavijesti o namjerama banke. Nema sudske ovrhe, već samo riješenje Banke. S menom nitko ne komunicira i na moje upite ne odgovaraju. Spomenuto riješenje ne misle povući uz objašnjenje da sam ionako dužan neki iznos pa nema veze. Eto u kratko to je to. Imam sve mailove upućene odgovornima ali nitko ništa. Mog računa u Jurišićevoj nema i kao da nikada nije ni bilo.

Molim pomoć.

Sve dokumente i uplatnice imam.

ne odlazite na šaltere već otiđite do kreditnog odjela, odnosno onoga tko vam vodi kreditnu partiju (piše vam na ugovoru o kreditu),i razgovarajte,odnosno dotičnoj pokažite uplate.isti odjel se nalazi u jurišičevoj samo je ulaz s sjeverne strane.

kako je u hpb-u od 1.1.ov.god.nastupila interna izmjena nekih njihovih odluka vjerujem da će sve biti uspješno rješeno.naposljetku uplatili ste 20tkn..i imate upatnice.

također imam kredit u hpb-u i dobio sam novi broj kreditne partije.to su u nizu novonastale okolnosti njihovog poslovanja.no,najprije otiđite na razgovor s onim tko vam vodi kredit i zatražite da vam da broj vašeg REFERENTA.također novonastala okolnost...kada dođete do referenta vjerujem da će sve biti rješeno,odnosno evidentirano. :-) možete pokušati i na broj 0800 472 472.meni je pošlo za rukom i sve sam obavio telefonom. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija