Jump to content

Njemačka mirovina-žene!!??


zip2

Preporučene objave

  • 3 godina kasnije...
Rođena sam 1952godine imam 13 godina njemačkog i 22 godine Hrvatskog staža interesira me kada mogu u Njemačku mirovinu molim one koji znaju da mi odgovore puno hvala

 

kad ostvariš pravo na hrvatsku mirovinu(65 godina života) traži i njemačku ili kad napuniš godina života za ostvarivanje njemačke mirovine.

http://www.mirovinsko.hr/UserDocsImages/publikacije/glasovnica/broj1112_2006/njemacka.pdf

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kad ostvariš pravo na hrvatsku mirovinu(65 godina života) traži i njemačku ili kad napuniš godina života za ostvarivanje njemačke mirovine.

http://www.mirovinsko.hr/UserDocsImages/publikacije/glasovnica/broj1112_2006/njemacka.pdf

 

 

 

 

 

Hrvatsku mirovinu sam ostvarila gledala sam malo one tablice i nije mi baš jasna kada ja kao žena koja je rođena u 8 mjesecu 1942 godini i imam 35 godina staža 22 godine Hrvatskog i 13 Njemačkom imam pravo na Njemačku mirovinu.

One tablice su za mene preteške pa ako može pomoć najljepše vas molim.

 

Puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hrvatsku mirovinu sam ostvarila gledala sam malo one tablice i nije mi baš jasna kada ja kao žena koja je rođena u 8 mjesecu 1942 godini i imam 35 godina staža 22 godine Hrvatskog i 13 Njemačkom imam pravo na Njemačku mirovinu.

One tablice su za mene preteške pa ako može pomoć najljepše vas molim.

 

Puno hvala

 

To vam je zapravo jako jednostavno. Otiđite u Vaše mirovinsko , sastavite dopis sa upitom koje će mirovinsko proslijediti u Njemačku , i čekajte . Iz Njemačke ćete dobiti odgovor za cca. 3 mjeseca , a onda ,ovisno o odgovoru, poduzimate daljnje korake.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija