Jump to content

prebrza voznja


dorangora

Preporučene objave

Zaustavljen sam od strane presretaca zbog prebrze voznje na motociklu i da, prebrzo sam vozio, istina :(

i sada mi je dosao poziv kod suca za prekrsaje u kojem se navodi registracija mog motocikla, medutim, u pozivu se spominje da sam upravljao automobilom i nadalje pise da mi prijeti kazna zabrane upravljanja vozilom "B" kategorije

 

Zanima me dali nekim ludim slucajem ovo moze bit nekakva osnova za zalbu ili odbacivanje postupka.

 

Da ponovim, upravljao sam motociklom a u pozivu pise da sam upravljao automobilom, iako pise registracija mog motocikla...

 

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala svejedno :(

Morat cu smislit neki drugi oblik zalbe... na snimci se vidi i drugi motocikl koji je vozio usporedo sa mnom istom brzinom, ali iako nas je presretac obojicu zaustavio samo je meni napisana prijava, a jos gore je to sto je policajac napisao da je rijec o naseljenom mjestu iako je rijec o kastelanskoj zaobilaznici i to bas dijelu gdje su 4 trake ciji su smjerovi odvojeni ogradom i nema nizova kuca kao ni prilaznih puteva...

 

Jos jednom hvala :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija