Jump to content

ovrha sa strane poslovnog amexa


TONI0049

Preporučene objave

OVAKO IMAM DUGOVANJE PREMA AMERICAN EXPRESSU KAO OBRTNIK.ZBOG SMANJENJA POSLA NISAM BIO U MOGUCNOSTI PLATITI RACUN, I BEZ NAJAVE BLOKIRANI SU MI SVI RACUNI U PBZ BANCI (POSLOVNI,ŽIRO I DEVIZNI). NISAM OD BANKE DOBIO NIKAKAV DOKUMENT DA JE RACUN BLOKIRAN NI OD KOGA. BIO SAM NA FINI I REKLI SU MI DA ONI NISU BLOKIRALI RACUNE POD TIM OIB-OM, NAKON TOGA SAM NAZVAO BANKU I REKLI SU MI JE AMEX BLOKIRAO RACUNE PREKO SUDA, NI OD SUDA NISAM DOBIO NIKAKAV DOPIS.SADA ME ZANIMA DALI IMAM PRAVO NA ZASTICENI RACUN ZA 2/3 PLACE, A OPET NEZNAM KAKO CU SAM SEBI KAO OBRTNIK ISPLATITI PLACU AKO JE POSLOVNI ZIRO RACUN BLOKIRAN. NAZVAO SAM AMERICAN I REKLI SU MI DA NEMOGU NA RATE VRATITI DUG A OPET AKO RACUN OSTANE BLOKIRAN NECU MOCI DALJE OBAVLJATI SVOJU DJELATNOST I BITI CU PRIMOREN ZATVORITI OBRT I DUG VISE NIKADA NECU MOCI VRATITI.SADA NEZNAM VISE STO DA RADIM,NEMAM ZA PLATITI RADNIKE A NEMAM NI SAM SEBI ZA KRUH.NEZNAM STO VISE DA RADIM.AKO ITKO ZNA NESTO O TOME MOLIM VAS POMOC.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija