Jump to content

tele2 što učiniti


bokiii

Preporučene objave

Pozdrav,

 

molim za pomoć..

 

Naime, račun mi je blokiran temeljem neke navodne sudske odluke iz 2007. za račun iz 2006.međutim, nikad ali nikad nisam dobila niti jednu opomenu za taj račun, obavijest, upozorenje niti išta. Nakon dugog pregovoranja, Tele2 kaže da se obratim odvjetnicima njihovim, oni kažu bilježniku koji je donio ovrhu itd.. Na kraju mi bilježnih šalje kopije tog navodnog rješenja o ovrsi, međutim, tamo niti je moj potpis niti ikog iz kućanstva, a ako je poštar dao na potpis preporučenu pošiljku susjedu ili potpisao sam ja doista nemam s tim veze.. U pošti kažu da nakon isteka 18 mjeseci oni više ništa ne mogu provjeriti. Da sam zaista primila to rješenje o ovrsi 2007 naravno da bih platila taj račun dok sam radila ili bih uložila žalbu, međutim nikad nisam dobila niti jednu opomenu od Tele2 a kamoli rješenje o ovrsi, tako da mi je pravo praovremenog plaćanja ili ulaganja žalbe uskraćeno. sad su mi abnormalno narasle kamate, nikad nisam vidjela niti opomene niti rješenje niti išta, ono doista postoji ali nije moj potpis pri primitku, što znači da je preporučenu pošiljku potpisao netko deseti (pretpostavljam poštar) i ona je sad kao takva pravovaljana na sudu, a ja nikad ni vidjela dokument. Kome se obratiti, što učiniti, više ne znam što i kako dalje?

 

Hvala na čitanju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija